Overnachting in Renesse

Overnachten in Renesse. Naast het hotel ligt het beschermde natuurgebied Moermond.
8.0/10 1 review

Heel leuk weekend, soms wat chaotisch maar uiteindelijk prima in orde !

  • huisdieren toegestaan
  • Elektrische fietsen
  • Sauna
  • Golfbaan

Landgoed hotel in Renesse

Aan de rand van de badplaats Renesse, gelegen aan de Zeeuwse kust, vindt u dit landgoed hotel in Renesse. Het hotel is gevestigd op Landgoed Moermond evenals het 17e-eeuwse Slot Moermond en de authentieke Orangerie. Het landgoed is een beschermd natuurgebied van 43 hectare met onder andere een indrukwekkende oprijlaan naar Slot Moermond, welke wordt omringd door de kenmerkende slotgracht.

Ontspanning op landgoed Moermond

Het hotel staat garant voor een heerlijk en ontspannen verblijf. Het hotel biedt diverse faciliteiten waardoor het u aan niets ontbreekt. Zo kunt u in het hotel relaxen in de sauna met dompelbad. Voor wat meer inspanning bezoekt u de jeu-de-boulesbanen of maakt u gebruik van de fiets- en e-bikeverhuur.

In de monumentale Orangerie is het sfeervolle restaurant van het hotel gevestigd. Hier kunt u onder andere genieten van een uitgebreide lunch, high tea of culinair diner. Op zonnige dagen kunt u ook plaats nemen op het terras voor een hapje en drankje. In de ontbijtzaal wordt u ’s ochtends voorzien van een heerlijk ontbijtbuffet.

Het hotel beschikt over 44 kamers en is toegankelijk voor minder validen. Het hotel heeft een sauna, whirlpool, dompelbad, jacuzzi en wellnessfaciliteiten. Honden zijn toegestaan in het hotel.

Overnachten in Zeeland

Zeeland staat bekend om de prachtige kust en unieke zilte keuken. Dit hotel is gelegen op loopafstand van de levendige badplaats Renesse, dat nabij de prachtige Noordzeestranden ligt. Op het landgoed vindt u voornamelijk rust, ruimte en natuur.

Het hotel heeft een 5-tal verschillende kamertypes.

De 2-persoonskamer comfort met douche is modern ingericht. Kamerfaciliteiten: 2 boxspring bedden, bureau, 2 stoelen, telefoon, flatscreen televisie, draadloos internet en badkamer met douche, wastafel en toilet.
In dit kamertype kan er geen extra bed geplaatst worden, wel kan er op aanvraag een baby bed geplaatst worden. Bij dit kamertype zijn honden toegestaan. Voor beide wordt een toeslag gevraagd.

De 2-persoonskamer deluxe met bad is een modern ingerichte ruime 2 persoonskamer met slaapbank, zodat deze kamer ook uitstekend geschikt is voor verblijf van 2 volwassenen en 2 kinderen.
Kamerfaciliteiten: één tweepersoonsbed, bureau, twee stoelen, telefoon, flatscreen televisie, draadloos internet en badkamer met bad en douche, wastafel en apart toilet.
In dit kamertype kan een extra (baby)bed geplaatst worden in overleg met de receptie van het hotel. Hiervoor wordt een toeslag gevraagd. Bij dit kamertype zijn er geen honden toegestaan.

De 2-persoonskamer comfort met terras is een modern ingerichte ruime 2 persoonskamer met slaapbank, zodat deze kamer ook uitstekend geschikt is voor verblijf van 2 volwassenen en 2 kinderen. Kamerfaciliteiten: één tweepersoonsbed, bureau, twee stoelen, telefoon, flatscreen televisie, draadloos internet en badkamer met bad en douche, wastafel en apart toilet.

De suite met privéterras beschikt over een comfortabel tweepersoonsbed en flatscreen televisie. Kamerfaciliteiten: twee persoons whisperpool, dubbele wastafel, inloopdouche en een apart toilet. Bovendien heeft deze kamer openslaande deuren naar uw privéterras aan de landgoedzijde.
In dit kamertype kan er geen extra bed geplaatst woorden wel kan er op aanvraag een baby bed geplaatst worden. Hiervoor wordt een toeslag gerekend. Bij dit kamertype zijn er geen honden toegestaan.

De 2-persoonskamer deluxe met terras is een modern ingerichte ruime 2 persoonskamer met slaapbank, zodat deze kamer ook uitstekend geschikt is voor verblijf van 2 volwassenen en 2 kinderen. Kamerfaciliteiten: één tweepersoonsbed, bureau, twee stoelen, telefoon, flatscreen televisie, draadloos internet en badkamer met bad en douche, wastafel en apart toilet. Bovendien heeft deze kamer openslaande deuren naar uw privéterras aan de landgoedzijde.
In dit kamertype kan er een extra bed geplaatst worden. Hiervoor wordt een toeslag gerekend. Bij dit kamertype zijn er geen honden toegestaan.

Naast het hotel biedt ook de omgeving voldoende mogelijkheden tot vertier. De regio staat bekend om de meeste zonuren per jaar van Nederland. Het hotel ligt op loopafstand van de Zeeuwse kust en het levendige centrum van Renesse. Schouwen-Duiveland, het eiland waarop het hotel is gelegen, biedt talloze fiets- en wandelpaden. Er zijn ook dagtrips te maken naar nabijgelegen steden als Middelburg of Zierikzee.

Kortom, de ideale locatie voor een weekend weg aan zee of heerlijk een paar dagen tussendoor.