Wegdromen en Culinair genieten op een kasteel in Midden Nederland

Bij dit culinaire arrangement is inbegrepen

    • Aperitief
    • Gastronomisch 3-gangen verrassingsdiner inclusief amuse
    • 1 Overnachting in een compact 2-persoonskamer
    • 1x Ontbijt

    Prijs: € 79,50 p.p. op basis van minimaal 2 personen en op basis van beschikbaarheid.
    1-persoonstoeslag op een compact eenpersoonskamer is € 20,00 per arrangement.
    1-persoonstoeslag op een compact tweepersoonskamer is € 35,00 per arrangement.

    De prijs van dit Culinaire arrangement in een Kasteel op de Veluwe is geldig tot en met 31 december 2019 met uitzondering van de feestdagen.

Culinair Genieten

Een arrangement, speciaal samengesteld voor fijnproevers. Geniet van de sterke combinatie van prinsheerlijk overnachten. U wordt bij het diner ontvangen met een aperitief en een amuse en de keukenbrigade van het kasteel stelt met veel zorg een overheerlijk 3-gangen verrassingsmenu voor u samen. Hierbij wordt uiteraard geheel rekening gehouden met uw dieetwensen en voorkeuren.

Het Hotel

Het kasteel beschikt over 52 hotelkamers die allen zijn gelegen op ons landgoed. De kamers bevinden zich verspreid over 4 hofjes rondom het kasteel, midden in de natuur.

De 24 Comfort eenpersoonskamers meten circa 17m2 en zijn verspreid over diverse hofjes rond de kasteelgracht en hebben een eigen terras.
De 22 Deluxe 2-persoonskamers zijn voorzien van een woongedeelte met een zithoek en bureau en meten circa 27m2.
De 4 Executive 2-persoonskamers zijn voorzien van extra luxe zoals een Nespresso koffiemachine en een ruime badkamer met jacuzzi.
De 2 Superior suites zijn vrijstaande gebouwen met een eigen entree vanuit de kasteeltuin.
De suites bieden met 54m2 een ruim verblijf met een grote woonkamer en een keuken, tot in detail afgewerkt met hoogwaardige materialen.

Na uw overnachting kunt u genieten van een ruim gesorteerd ontbijt in het kasteel.

Het Landgoed

    Het kasteel is gelegen op een authentiek 17e-eeuws landgoed, gelegen in de bosrijke omgeving van de Veluwe. Al direct bij aankomst zullen u en uw gasten de natuur ten volste ervaren door de vele prachtige oude bomen, beekjes en lanen die ons landgoed van 55 hectare sieren. Historische assen, lanen en waterlopen bepalen de structuur van het landgoed. Onder assen verstaan we de diverse zichtlijnen die rondom het Kasteel zijn gecreëerd. Wij spannen ons in om de landschappelijke, ecologische en cultuurhistorische waarde van het landgoed zoveel mogelijk te behouden.

9.0/10 1 review

Wij hebben genoten met 12 personen van een heerlijk culinair arrangement. Erg vriendelijk en gastvrij ontvangen. Een mooie tafel gedekt in de serre, zodat andere gasten geen 'last hadden' van dit grotere gezelschap. De grootte van de tafel was zeer geschikt voor dit gezelschap waardoor men zelfs met iedereen kon spreken. De bediening was vriendelijk en we hebben heerlijk gegeten. De kamers waren goed verzorgd. Het is zeker voor herhaling vatbaar!

  • Mindervalide kamers
  • Airconditioning

Dit prachtig gelegen kasteel biedt u in een sfeervolle landelijke omgeving volop gelegenheid om te ontspannen. Er is ruimte en rust, maar ook stijl en klasse. Het kasteel beschikt over 52 hotelkamers, verspreid over het gehele landgoed.

De hotelkamers bevinden zich in afzonderlijke hofjes in de tuinen rond het kasteel en staan garant voor rust en privacy. De kamers beschikken over een eigen terrasje en zijn allemaal gelijkvloers. Tevens beschikken alle kamers over een minibar, koffie/thee faciliteiten, televisie, telefoon en gratis Wifi.

Ligging

Het kasteel is gelegen aan de rand van de Veluwe op een authentiek 17e-eeuws landgoed. Het kasteel ligt op een kilometer afstand van station Putten. Het kasteel biedt gratis shuttleservice van en naar station Putten. Tevens is het kasteel goed bereikbaar voor auto’s en kunt u op het eigen parkeerterrein gratis parkeren. Er zijn 300 parkeerplaatsen aanwezig.

In de omgeving kunt u heerlijk genieten van veel fiets- en wandelroutes. Ook het gezellige centrum van Putten is een bezoek waard. Putten heeft een aangrijpende oorlogshistorie. Een historie die nog veel te ontdekken is in Putten. Tevens ligt Nationaal Park De Hoge Veluwe op slechts 30 kilometer afstand. Andere aanraders zijn de historische binnenstad van Harderwijk en de binnenstad van Amersfoort, het Dolfinarium, de Apenheul of Paleis het Loo.