Overnachting bij onze partner

Elk van onze 4 sterren staat voor compleet comfort, fantastische faciliteiten, culinaire zaligheden van ons restaurant en dit alles in een adembenemend, mooie omgeving. Ons hotel beschikt over 80 hotelkamers waarvan 16 suites.
Eventuele toeslagen
1-persoonskamer 30,-
3-gangen diner 32,-
8.7/10 51 reviews

Familie van de Plas

We hebben een prima verblijf gehad in Vlodrop.

Patricia

10

Het was een mooi en rustig complex midden in de bossen. We werden heel vriendelijk ontvangen. En kregen al gelijk onze kamer die ruim en netjes was. We hadden een arrangement geboekt met massage en welness. Iedereen was heel erg vriendelijk en het was heerlijk. Het diner en ontbijt was ook super en erg lekker. En het personeel bij het restaurant waren ook weer erg vriendelijk. Heb een super weekend gehad, en zeker een aanrader. Hier zou ik zeker nog een keer terug wille komen

Hotel was goed op een paar kleine puntjes na goed.De doucheknop lekte en het bad is spekglad. Zeker voor ouderen gevaarlijk omdat je ook in het bad moest douchen. Mijn voorstel haal die badkuipen weg en maak er een lekkere inloopdouche van. Iedereen blij.Het diner en ontbijt waren uitstekend.Verder alles keurig geregeld inclusief starttijd op golfbaan de Herkenbosche.

Harm en Hannah Rorije

10

in 1 woord fantastisch! Het warme ontvangst bij het hotel,het ophalen en het ontvangst bij het kasteel met verkleedde personen,het heerlijke eten en de grandioze verzorging erom heen,TOP!

Plooij

alles keurig verzorgt, goede accomodatie en prima eten. personeel zeer attend

10

Was heel leuk echt de moeite waard. Hotel alles tip top in orde eten was heel lekker. De omgeving om te fietsen is echt een aanrader. Mvg Chris

Alles volgens afspraak verlopen en zeer tevreden dus. Bovendien lekker weer, alles goed.

Danielle Hilckmann

Erg gezelllig hotel met perfecte service en zeer vriendelijk personeel. Op de kamer was de toiletpot en de waterkoker erg vies. Op de badkamer was de doucheslang stuk. Dat waren de enige minpuntjes.

Voor ons was dit echt een ontspannen weekend, we komen volgend jaar weer terug!!

het was echt een perfect arrangement, een aanrader voor anderen

Het was super goed verzorgd en erg lekker. We hebben genoten !!!

Johan Steenhoek

7

De Silvester party was zeer goed verzorgd en er was een goede sfeer. De bediening was uitmuntend. Ook de band wist de stemming er goed in te brengen. Zijn de foto's al beschikbaaer?

Linda Hoogerbrug

Geweldige tijd gehad!

MJ Bodelier

10

Onze groep is heel goed ontvangen, mooi hotel, zeer nette kamers, goed gegeten en zeer vriendelijk personeel. De omgeving is ook prachtig.We hebben het heel erg naar onze zin gehad, denk dat dat ook wel te merken was.

Ine (en Peter) Grosfeld (Bazen)

10

Tot in de puntjes verzorgd arrangement. Ontvangst in hotel was goed, de kamer prima, ochtendbuffet (met champagne) geweldig. Verder was het Sylvesterfeest ook een super traktatie voor ons vieren, vervoer heen en terug goed geregeld, ontvangst door "lakei" leuk, etentje met z'n vieren aan een ronde tafel met heerlijk eten en wijntjes, in een speciale sfeer met life muziek en een geweldig diner. Daarna om 12 uur champagne en vuurwerk, waarna een dansparty waar ze iedereen echt de dansvloer opkregen. Ik heb nog nooit zoiets moois meegemaakt, we hebben alle 4 TOP genoten, bedankt!!

Lena Boeren

10

Wij hebben ongeloofelijk genoten van het arrangement Vriendelijk personeel alles goed verzorgd en het was erg schoon Komem zeker een keer terug in de zomer

Vera Hopman

Top geregeld. en super leuke locatie waar klantvriendelijkheid nog hoog in het vaandel staat.

p.b. van ingen

10

all inclusief thema feest , super

Annelies Schokker

10

Genoten!!!! Wij hebben genoten van alles! De kamer met heerlijke bedden en badkamer met bad én douche. Alle wellnessfaciliteiten en beautybehandelingen en het voortreffelijke eten in een gezellige ambience maar we hebben vooral genoten door het ontzettend vriendelijke en voorkomende personeel met verstand en liefde voor hun vak en de cliëntele! Een echte aanrader!

HENK DE VOS

PRIMA VERZORGD MOOIE BANEN GOED HOTEL VRIENDELIJKE MENSEN

de ontvangst in het hotel en restaurant was super. het wegwijs maken in het beautygedeelte van het hotel kan zeker beter !

Prachtige golfbaan, goede kamer hotel en een uitstekend diner.

Sylvia Vrolijk

Wij hebben een voortreffelijk 2-daags feest gehad. Hotel met ontbijt was prima. Kasteel- feest en eten uitstekend. Alles van goede kwaliteit. Sfeervol. Fijn om het hoofdgerecht uitgeserveerd te krijgen. Eten en drinken werd goed afgewisseld waardoor er geen vervelende dingen zijn gepasseerd. Maar misschien lag dat ook aan het publiek. Helaas zijn mijn man en ik niet dol van schlagermuziek. Gelukkig werd dit voldoende afgewisseld met leuke andere dansbare muziek.

Keurig hotel met vriendelijk personeel. Uitstekende keuken. Wat verwarring over de prijs van het diner dat hoorde bij het arragement moest bijbetalen.

Heerlijk genoten van het beauty arrangement (zelf de 2e behandeling erbij gekocht) . Lekker gegeten in het restaurant, mooie ligging van het hotel.

Colette Steenbakkers

10

Wij hebben met een grote groep enorm genoten van het verblijf in Boshotel Vlodrop. Zeer vriendelijk en professioneel personeel, prijs-kwaliteit uitstekend, ligging van het hotel perfect (midden in de bossen in en prachtig natuurgebied). Chapeau!

Prima hotel. Op een toplocatie, heerlijk midden in de bossen. De massage was zalig :) Enig minpuntje is dat het 's nachts veel te warm was op de kamer. Voor de rest prima, dus voor herhaling vatbaar.

Hubert Jan Lambooy

Golf op Herkenbosch was prima. Goede ontvangst, prachtige baan. Onderhoud baan sub-optimaal. Boshotel Vlodrop goede kamers, mooie ligging en prima diner. Al met l prima prijs/kwaliteit-verhouding.

Jan Goené

Bijzonder mooie omgeving, mooi hotel super vriendelijk personeel en heerlijk gegeten.

Willie Vermie

Wij hebben genoten van dit prachtige hotel, eten was voortreffelijk, kamer super, mooie badkamer, vriendelijke mensen. Wat ik miste is op kerstavond een muziekje op de achtergrond van kerstnummers. Voor de rest niets te klagen.

henk walraven

10

alles was perfect geregeld.

Ineke Candel-Hermsen

Dit arrangement was bijzonder prettig en we zullen dit zeker nogmaals herhalen. De bosrijke omgeving was zeer uitnodigend om te wandelen, maar de binnenactiviteiten voldeden ook aan onze verwachting. Het personeel gaf ons het gevoel dat we zeer gewaardeerde gasten waren die al jaren over de vloer komen. De prijs/kwaliteitverhouding is top! Het eten en drinken was prima.

goede keuken, mooie ligging, slaapkamers iets te klein maar wel netjes uitgevoerd, nette behandeling

Bea van Erp

We hebben genoten van het verblijf in het Boshotel. Het eten was meer dan prima. De omgeving van Vlodrop is een prima omgeving om te recreeen met de fiets, wandelend, nordic walking, golven etv. We hebben ons helemaal kunnen ontspannen, zelfs toen het weer even wat minder was.

Een geweldige beauty/wellness dag gehad! Heel vriendelijk personeel en ik heb ook heerlijk gegeten. De kamer was erg ruim, netjes en heeft alles wat je nodig hebt. Ook heb ik gebruik gemaakt van de fitness, wat ook redelijk uitgebreid is. Zeker voor herhaling vatbaar!

petra van beesten

Geweldig

jean-pierre huygens

10

gewoonweg super

Mark Beumer

We hebben ontzettend genoten van onze beauty-arrangement!

Super weekendje! Personeel is super! Daar wordt je helemaal blij van. Mooie omgeving. Beauty behandeling enorm relax. Bedden en hotelkamer super. Inrichting hotel is redelijk.

Mooie locatie, verzorgde kamer, vriendelijk personeel, voldoende faciliteiten (ook voor kindjes) mooi restaurant met zeer goede keuken. Kortom een aanrader!!!

Alina Vacaru

7

Te veel steren voor zo een hotel. De personeel was ok. Het eten niet vers en niet van goede kwaliteit. Prijs/Kwaliteit ok.

Leo Verkerk

7

Het goed geregeld de personen waren erg vriendelijk en correct de accomodatie was gemiddeld.

Het arrangement is aan te bevelen. Het hotel ligt in een schitterende omgeving. Het personeel is vriendelijk en het eten goed. De faciliteiten, sauna-zwembad-fitness-sqaush zijn zeer goed. De Beauty behandeling hier is zeer ontspannend.

Fijn weekend gehad! Mooie bosrijke omgeving. Fijne wellness alleen onhandig dat je telkens je badkleding aan en uit moet trekken als je tussendoor lekker wilt zwemmen. Restaurant van het hotel erg goed voor een mooie prijs. Er is veel te doen.

J.E.M. Mallekoote

10

wij hebben fantastische dagen gehad! heerlijk verwent, zeer goede keuken, en het personeel was echt TOPPY!!!! een echte aanrader dit hotel en......personeel. Nogmaals onze hartelijke dank voor alle goede zorgen het ontbrak ons aan niets!!

E. ten Broeke

Het was een geweldig weekend. Zeer vriendelijk en profecioneel personeel. Alles was goed verzorgd! Zeker ook een compliment voor de kok! Wij gaan zeker nog een keer terug.

Alles goed verzorgd ! Zeer vriendelijk personeel en een gezellige accomodatie. Kortom, we hebben een fijn weekend gehad!

R. Spronk

7

7,5

Y. Winters-Carnel

Het week-end voldeed echt aan onze verwachtingen. Het personeel was attent en vriendelijk. Ook het welness gebeuren was af. Voor herhaling vatbaar

Een pluim voor de organisatie, alles was perfect gepland. Ontvangst uitstekend, bediening geweldig. Heel aardig personeel, schone kamers, een stijlvolle ambiance!

Jeanette Wetzels

We hebben 2 geweldige dagen gehad en voelde ons zeer verwend. We kregen een heerlijk diner, een geweldige massage en sauna en zullen dit zeker nog een keertje doen.
Een echte aanrader.

  • zwemmogelijkheden
  • huisdieren toegestaan
  • fitness
  • Familiekamers
  • Mindervalide kamers
  • Babybedjes
  • Sauna
  • Stoomcabine
  • Beauty Center
  • Zonnebank
  • Golfbaan
  • Squashbaan
  • Speelparadijs

Bos-hotel.nl

U zoekt een rustgevende en inspirerende omgeving? Wilt u daarbij genieten van al die faciliteiten die uw verblijf veraangenamen? Bij ons vindt u dit allemaal! Elk van onze 4 sterren staat voor compleet comfort, fantastische faciliteiten, culinaire zaligheden van ons restaurant en dit alles in een adembenemend, mooie omgeving.

Het hotel

Ons hotel beschikt over 80 hotelkamers waarvan 16 suites , allen ingericht met oog voor detail. Minibar, badkamer met bad en/of douche, T.V., safe, schrijftafel en koffie en theezet faciliteiten behoren tot de standaarduitrusting.

Wilt u nog meer luxe? Wat dacht u van onze 6 suites? Voorzien van een kingsize bed, overdekt balkon, minibar, badkamer met whirlpool en aparte douche, zithoek en een aparte toiletruimte.

Ook onze indoor-faciliteiten bieden u optimale ontspanningsmogelijkheden. Een binnenzwembad, jacuzzi, kinderbad, zwembadsauna, saunalandschap met buitensauna, beautysalons, squashbanen, een professionele fitnessruimte en solariums. Alle ingrediënten zijn dus aanwezig om alles eens lekker los te laten en te verzinken in het zalige van niets doen.

Restaurant
Uiteraard wisselt onze restaurantkaart met de seizoenen mee. Asperges, wild en zelfs stamppot zijn voor onze vaste gasten bekende items.

Kids en Family

Kinderen op de kamer van de ouders.
Een babybedje voor kinderen van 0 t/m 2 jaar vragen we € 10,00 per verblijf.
Een extra bed voor kinderen van 3 t/m 12 jaar bedragen de kosten € 15,00 per nacht, inclusief ontbijt.
Voor personen van 13 jaar en ouder zijn de kosten € 45,00 per nacht, inclusief ontbijt.
Kinder Speelkamer
Wij beschikken over een binnenspeeltuin voor kinderen van alle leeftijden. Wij hebben fantastisch klimtoestel, een X-box, disney-computers, lachspiegels, grote legoblokken voor jong en oud.

Verder kunnen er films gekeken worden zittend op boomstam-poefen.
Deze speelruimte is een prachtig vermaak voor kinderen vóór, tijdens en na het diner of gewoon tussendoor.

Begeleiding / oppas
Er kan begeleiding/oppas geregeld worden. De kosten hiervoor zijn afhankelijk van de tijdsduur.
(Op aanvraag)

Bos-hotel.nl ligt midden in het unieke Nationaal Park de Meinweg, een wandel- en fietsgebied bij uitstek.