2-Daags culinair genieten aan de IJssel

Dit arrangement is inclusief

    • Ontvangst met een welkomstdrankje
    • 1 Overnachting
    • 1x Een uitgebreid ontbijtbuffet
    • Een heerlijk 3-gangen diner
    • Retourticket veerpont Deventer
    • Gratis gebruik van internetcomputer

Prijs: vanaf € 87,00 p.p. op basis van een Cosy 2-persoonskamer.

Toeslag voor IJsselzicht bedraagt € 10,00 per kamer, per nacht en is op aanvraag.

De arrangementsprijs is gebaseerd op onze Cosy 2-persoonskamers, indien u wenst kunt u ook kiezen voor onze Charme 2-persoonskamer, de toeslag hiervoor bedraagt € 20 p.k.p.n.

    • Kinderen 0 t/m 4 jaar gratis (mits verblijvend op de kamer bij 2 vol betalenden)
    • Kinderen 5 t/m 11 jaar betalen 50% van de arrangementsprijs (mits verblijvend op de kamer bij 2 vol betalenden)
    • Toeslag 1-persoonskamer 75%
    • Al onze kamers zijn rookvrij en huisdieren zijn niet toegestaan in het hotel

    De prijs van dit Culinaire arrangement is geldig tot 31 december 2019 met uitzondering van de feestdagen.

    Even 2 dagen genieten in Deventer in het prachtige hotel gelegen aan de Ijssel. Met deze hotelaanbieding kunt u zich eens lekker culinair laten verwennen en genieten van de sfeervolle en karakteristieke hanzestad.

Hanzestad aan de IJssel - Geniet van de prachtige omgeving

Een stad aan een rivier heeft iets levendigs, iets frivools en meestal ook iets Bourgondisch: het leven is er goed!

Kamers - Blijf lekker overnachten in Deventer

Het hotel heeft 29 luxueuze hotelkamers. Alle kamers zijn voorzien van climate control, Coco-mat orthosomatische bedden, LCD televisie, laptopsafe en Wi-Fi internet.

Verder beschikt het hotel over 3 suites, te weten de 'IJssel Suite' en de 'Deventer Suite' (beide met uitzicht op de IJssel) en de ruime 'Park Suite'. Tevens is er ook een mindervalide kamer met royale badkamer.

Alle kamers zijn niet roken en huisdieren zijn niet toegestaan. Waar u zich ook bevindt in uw kamer, u heeft steeds een mooi uitzicht op het eeuwenoude Worppark of op de stad Deventer.

8.8/10 4 reviews

Marga van Doorn

We hebben een heerlijk weekend gehad in het Ijssel hotel. Goed verzorgd, fijn personeel, heerlijk gegeten.

Bijzonder geslaagd, mooie locatie aan het water, gastvrij en met voortreffelijke keuken!

Prachtig hotel, heerlijk diner, volop genieten aan de IJssel!

M. van der Bend

eten was zeer geslaagt en een mooie kamer wel een beetje klein . als je s nachts een keer uit moet dan is het schuivelen a,anders stoot je overal tegen aan. verder goed.

  • fitness
  • Mindervalide kamers
  • Airconditioning
  • Sauna
  • Zonnebank
  • Squashbaan

Dit befaamde rijksmonument heeft op 2 november 2007 haar deuren geopend als luxe designhotel. Het hotel, gehuisvest in een prachtig gerestaureerd neoklassiek 19e eeuws pand, is uniek gelegen aan de westkant van de IJssel met uitzicht op de stad Deventer en is middels een pontverbinding met de stad verbonden. Het hotel is nu al absoluut een van Neerlands meest markante hotels.

Hotelkamers

Het hotel heeft 29 luxueuze hotelkamers.

De Cosy Kamer heeft een comfortabel Queensize Bed, gratis wiFi, climate control, badkamer, toilet, föhn, bureau, televisie, telefoon, kluis en minibar.

DeCharme kamer is ruimer dan de cosy kamer en beschikt over een comfortabel Queensize Bed, gratis wiFi, climate control, badkamer, toilet, föhn, bureau, televisie, telefoon, kluis en minibar.

De suites zijn de ruimste kamers en hebben uiteraard ook een comfortabel Queensize Bed, gratis wiFi, climate control, badkamer, toilet, föhn, bureau, televisie, telefoon, kluis en minibar. De 3 suites, te weten de IJssel Suite en de Deventer Suite (beide met uitzicht op de IJssel) en de ruime Park Suite. Tevens is er ook een mindervalide kamer met royale badkamer. Waar u zich ook bevindt in uw kamer, u heeft steeds een mooi uitzicht op het eeuwenoude Worppark danwel op de stad Deventer.

  • 29 stijlvol ingerichte kamers (non-smoking)

  • Sauna en fitness

  • Wi-Fi in het gehele hotel

  • 2 meeting rooms tot 60 personen

  • 3 vergadersuites

  • Brasserie met 100 zitplaatsen

  • Terras direct aan de IJssel

  • Bar/lounge

  • Parkeergelegenheid op eigen terrein

  • Pontverbinding met het stadscentrum

  • Aanlegplaats voor boten

  • Dit hotel is toegankelijk voor mindervaliden

  • Het gehele hotel is rookvrij en huisdieren zijn niet toegestaan.

Ook de omgeving van Deventer is zeer aantrekkelijk. Wie wil fietsen, van de natuur houdt en daar cultuur wil ontmoeten, komt hier optimaal aan zijn trekken. De pittoreske dorpjes Diepenveen, Schalkhaar, Lettele, Okkenbroek en Bathmen liggen vlak naast Deventer en hier kunt u ieder seizoen weer volop van de natuur genieten. Apeldoorn met haar kroondomeinen en Park de Hoge Veluwe liggen op 15 autominuten afstand.