Nachtje weg in Huizen aan het Gooimeer

Geniet van een nachtje weg in dit prachtige hotel aan het Gooimeer in Huizen.
0.0/10 0 review

C.H.Nibbering

Geweldig,goed en sfeervol. Kortom een heel fijn arrangement.

Het hotel

Op een prachtige locatie in het Noord-Hollandse Huizen ligt dit hotel. U vindt het hotel op de kop van de Oude Haven, direct aan het Gooimeer. Het luxe hotel bestaat uit 80 hotelkamers waarvan 4 moderne suites. Uw verblijf staat garant voor een compleet en onbezorgd nachtje of weekendje weg!

Unieke locatie in Huizen

Het hotel is direct gelegen aan het Gooimeer waardoor u een prachtig uitzicht heeft. De comfortabele hotelkamers bevinden zich in aparte gebouwen en zijn ieder voorzien van een televisie, airconditioning, zithoek en een badkamer met bad en/of douche en toilet. Actievelingen kunnen hun hart ophalen dankzij de fietsverhuur en sloepverhuur van het hotel.

Wanneer u even wilt bijkomen na een fiets- of wandeltocht kunt u terecht in J Restaurant. Hier geniet u van culinaire hoogstandjes die door de chef-kok met passie worden bereid. In de RIVA Wijnlounge ontdekt u meer dan 100 verschillende speciaal geselecteerde wijnen. De Kalkovens, een uniek provinciaal monument, is overigens de ideale locatie voor de meest uiteenlopende feesten, partijen en vergaderingen.

Oude haven

In de Oude Haven in Huizen, waar dit hotel is gelegen, is het heerlijk vertoeven. Verschillende horecagelegenheden, boothuizen, een heuse botterwerf en het hotel vormen samen deze sfeervolle haven. De gezellige nautische sfeer leeft hier volledig. Beleef de natuur door buitenactiviteiten op het water en op het land. Door de verschillende faciliteiten in de omgeving kunt u uw verblijf zo ontspannend, spannend, uitdagend of sportief maken als u zelf wilt.

Natuurliefhebbers kunnen naar hartenlust wandelen door de prachtige Gooise bossen in de nabije omgeving. Voor een cultuur uitje brengt u een bezoek aan het middeleeuwse kasteel Muiderslot. Ook het gezellige centrum van voormalig vissersdorp Huizen is zeker een bezoek waard. Waar u ook van houdt, Huizen biedt genoeg vertier voor ieder!

Kamers

De 2-persoonskamer comfort met douche is modern en comfortabel ingericht met nautische elementen, comfortabel klimaatsysteem (airconditioning), telefoon, flatscreen en een badkamer met rainshower.

Deze 2-persoonskamer comfort met uitzicht is modern en comfortabel ingericht met nautische elementen, airconditioning, telefoon, flatscreen televisie en een badkamer met rainshower. De kamer heeft uitzicht op ‘t Gooimeer of de haven.

De 3-persoonskamer comfort met douche is modern en comfortabel ingericht met nautische elementen, comfortabel klimaatsysteem (airconditioning), telefoon, flatscreen en een badkamer met rainshower.

De 2-persoonskamer comfort met balkon is modern en comfortabel ingericht met nautische elementen, comfortabel klimaatsysteem (airconditioning), telefoon, flatscreen en een badkamer met rainshower. De kamer heeft een eigen balkon met uitzicht op het gezellige plein.

De 2-persoonskamer comfort plus is ruimer dan de standaard tweepersoonskamer en is modern en comfortabel ingericht met nautische elementen, comfortabel klimaatsysteem (airconditioning), telefoon, flatscreen en een badkamer met rainshower. De kamer heeft een weids uitzicht over ‘t Gooimeer.

De junior suite is modern en comfortabel ingericht met nautische elementen, voorzien van eigen zithoek, airconditioning, telefoon, flatscreen televisie en een luxueuze badkamer voorzien van bubbelbad, losse douche met rainshower en separaat toilet. De kamer heeft uitzicht op ‘t Gooimeer.

De junior suite met balkon is modern en comfortabel ingericht met nautische elementen, voorzien van eigen zithoek, airconditioning, telefoon, flatscreen en een luxueuze badkamer voorzien van bubbelbad, losse douche met rainshower en separaat toilet. De kamer heeft een eigen balkon met uitzicht op ‘t Kolkje.

De royal suite met uitzicht is modern en comfortabel ingericht met nautische elementen, voorzien van eigen zithoek, airconditioning, telefoon, flatscreen en een luxueuze open badkamer voorzien van bubbelbad, losse douche met rainshower en separaat toilet. De kamer heeft een prachtig uitzicht op ‘t Gooimeer.

De standaard familiekamer met douche is modern en comfortabel ingericht met nautische elementen, comfortabel klimaatsysteem (airconditioning), telefoon, flatscreen en een badkamer met rainshower. Op deze kamer bevind zich een connectingdoor waardoor u via de kamer op de andere kamer kunt komen.

Het appartement is modern en comfortabel ingericht met nautische elementen voorzien van eigen zithoek, kitchenette, comfortabel klimaatsysteem (airconditioning), telefoon, drie flatscreens en een luxueuze badkamer voorzien van bubbelbad, losse douche met rainshower en separaat toilet.