Vriendinnenuitje in Breda - Ladies Special met High Tea in Brabant

Bij dit vriendinnenuitje in Breda is inbegrepen:

    • 1 x Overnachting in een Twee persoons- kamer
    • 1 x Uitgebreid ontbijtbuffet
    • 1 x Gezellig High Tea in ons restaurant
    • Informatie van Breda en omstreken
    • Gratis Wifi
    • Gratis entree tickets voor Holland Casino
    • Gratis parkeren

Prijs: € 62,50 p.p. op basis van minimaal 2 personen.

De prijs is exclusief toeristenbelasting

De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2019.

Ladies Special in Breda

Breda is een sprankelende en historische stad met een sfeervol stadshart. De stad kent haar vele bezienswaardigheden in het centrum, de musea maar ook het Valkenberg en de vele leuke winkels zijn zeker een bezoek waard.

Het Hotel

Ons hotel is een uitstekende uitvalsbasis om er lekker een paar dagen tussenuit te zijn. De locatie aan de rand van Breda en de rand van het Mastbos, biedt een hoop mogelijkheden voor onze gasten.

Met de auto of fiets bent u vrij snel in het centrum van Breda, waar u de historische binnenstad kunt bezichtigen, lekker kunt shoppen of op een terrasje kunt neerstrijken.

De kamers

Het hotel in Breda biedt 47 hotelkamers. In het hotel beiden wij meerdere kamertypes verschillend van eenpersoonskamers tot aan luxe suites. Onze hotelkamers zijn klassiek ingericht en zijn allemaal voorzien van een douche en/ of een bad. Benieuwd hoe hotelkamers eruit zien? Kijk dan verder bij hotel kamers. Wij bieden u vijf vergaderzalen en boardrooms. Drie feestzalen en/ of conferentiezalen voor al uw feesten en partijen kunt u terecht bij ons hotel in Breda.

8.0/10 1 review

Kristel Bos

Heel leuk weekend gehad. Je zit wel wat verder van het centrum af maar we waren met de auto. Voor wandelingen in het mastbos zit je dat perfect. Hotel is prima. Beetje gedateerd maar vonden wij erg mooi.

Bent u op zoek naar een hotel in Breda? Ons hotel in Breda is een prachtig gelegen hotel aan de bosrijke omgeving in het Mastbos. Gelegen in de natuur, bent u op steenworp afstand van de binnenstad van Breda verwijderd. Het Mastbosch Hotel in Breda is een klassiek hotel, waar u heerlijk kunt genieten van een weekendje weg of even relaxen na een dag hard werken. Zo biedt het ons Hotel Breda een breed aanbod aan faciliteiten, om uw verblijf zo comfortabel mogelijk te maken.

Kamers

Het Mastbosch hotel in Breda biedt 47 hotelkamers. In het hotel bieden wij meerdere kamertypes aan, verschillend van eenpersoonskamers tot aan luxe suites. Onze hotelkamers zijn klassiek ingericht en zijn allemaal voorzien van een douche en/ of een bad. Benieuwd hoe hotelkamers eruit zien? Kijk dan verder bij hotel kamers. Wij bieden u vijf vergaderzalen en boardrooms aan en drie feesten/ of conferentiezalen. Voor al uw feesten en partijen kunt u terecht bij het Mastbosch hotel in Breda.

In de directe omgeving, ongeveer 10 minuten wandelen, van dit hotel in Breda vindt u de Ginnekenmarkt. Een bourgondisch, typisch Bredaas stukje stad met gezellige cafés, restaurants en boetiekwinkels. Een echte aanrader dus om te bezoeken wanneer u in dit hotel verblijft voor een overnachting.

Het hotel staat bekend om zijn goed gelegen locatie, aan de natuur een prachtig monumentaal pand waarvan de eerste steen gelegd is in het jaar 1897 aan de natuur. De locatie aan het Mastbos maakt het hotel in Breda een unieke locatie om heerlijk te gaan wandelen of te fietsen. U kunt heerlijk door en langs het Mastbos fietsen, langs het water van het Markdal naar Meersel-dreef. Hier kunt u op bezoek kunt gaan “bij de Paters” waar mensen van over heel de wereld komen om op bedevaart te gaan. Meer informatie hierover bij omgeving. Bij het hotel in Breda bieden wij u een camera beveiligde fietsenstalling met oplaadpunt voor uw elektrische fietsen.

Het restaurant

Het hotel Breda biedt haar gasten de faciliteiten van een Grand Café. Grenzend aan het schitterende Mastbos ligt Grand Café Heeren van Oranje, een ideale plek voor een culinaire ontmoeting met een zakelijke relatie, vrienden of familie. U bent van harte welkom in ons restaurant voor een kopje koffie, een (zakelijke)lunch,een uitgebreid diner of een drankje aan de antieke toog.

Het prachtige terras ligt pal op het zuiden, biedt uitzicht op het schitterende bos het Mastbos én is 365 dagen per jaar geopend. In de wintermaanden liggen er plaids op uw stoelen om u toch de mogelijkheid te bieden na een heerlijke boswandeling een kop koffie of warme chocomel buiten te nuttigen.