Niemand Bobt - Kroegentocht door Den Bosch met overnachting

Dit arrangement is inclusief

    • 1 Overnachting
    • 1x Live Cooking ontbijtbuffet
    • 1x Een 2-gangen keuzemenu in de brasserie
    • 1x Een glas wijn, bier of fris bij het diner
    • 1 x koffie of thee met heerlijke zoetigheden van onze huispatissier Chai na diner

Prijs: € 98,75 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.

Voorwaarden:

    • Exclusief lokale heffing € 3,30 per persoon per nacht
    • Meerprijs eenpersoonskamer € 25,00 per kamer per nacht
    • Laagseizoen: dagelijks mogelijk + op basis van beschikbaarheid
    • Hoogseizoen: alleen in het weekend + op basis van beschikbaarheid

De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2019 met uitzondering van de feestdagen.

Genieten van de Brabantse Gastvrijheid op 4-sterren niveau!

Het gastvrije ’s-Hertogenbosch is sprankelend, intiem en sfeervol; een ideale omgeving voor een geslaagd verblijf. Kom en ontdek zelf deze bruisende Bourgondische stad! Vol bijzondere musea, vele authentieke winkeltjes, kroegjes en Bourgondische restaurantjes. Of wat dacht u van een stadswandeling door de historische binnenstad?  Ook een bezoek aan de beroemde Gotische kathedraal De Sint-Jan, dé trots van ’s-Hertogenbosch, is zeker de moeite waard.

De kamers

Het 4-sterren hotel is gelegen aan de markt in hartje centrum van ’s-Hertogenbosch en beschikt over 125 comfortabele kamers. Allen zijn voorzien van airconditioning, koffie&thee faciliteiten, minibar, safe en badkamer. Tevens kunt u in het gehele hotel, als hotelgast, gratis gebruik maken van WIFI.

Het hotel beschikt over een gezellige brasserie, met prachtig uitzicht over het middeleeuwse marktplein. De brasserie presenteert het beste van 2 werelden, het lekkerste van de Brabantse én de internationale keuken, alles bereid met verse ingrediënten, bij voorkeur uit de regio, met liefde voor het seizoen en aandacht voor de herkomst.

De brasserie is 7 dagen per week geopend voor een heerlijk bakje koffie, voor uw zakelijke gesprek of gewoon even bijkletsen onder het genot van een echte Bossche bol of onze specialiteit de huisgemaakte Apfelstrudel. Daarnaast bent u ook van harte welkom voor een snelle of gemoedelijke lunch, voor de speciale cocktails of een van de 5 verschillende bieren op tap met ‘iets vertrouwd’ als een bitterbal of ‘iets nieuws’ als de borrelplank Cé Speciaal. Het diner wordt een feest met heerlijke verse producten met verrassende lokale ingrediënten.

Iedere 1e vrijdag van de maand is er tevens live Jazz muziek. Ook onze sportieve gasten komen aan hun trekken in het fitnesscentrum, gelegen op de 7e etage van het hotel met een uniek uitzicht op de beroemde Sint-Jan.

Bereikbaarheid 's-Hertogenbosch

Het hotel is gelegen in het centrum van ’s-Hertogenbosch. Het hotel is zowel met eigen vervoer als met openbaar vervoer prima bereikbaar. Het hotel beschikt over 110 eigen parkeerplaatsen in de afgesloten parkeerkelder van parkeergarage De Tolbrug, gelegen tegenover de hotelingang. Het Centraal Station 's-Hertogenbosch ligt op slechts 7 minuten loopafstand!

9.0/10 2 reviews

was heel leuk, leuk arrangement.

Wij 4 stel vrienden hebben genoten van De Bochsse kroegentocht arrangement. Het hotel was uitstekend en gelegen in hartje Den Bosch. Als enige minpuntje; de 4 kamers lagen verspreid door het hotel. Verder niets dan lof!

  • fitness
  • Airconditioning

hotelindenbosch.nl

De huiskamer van Den Bosch

Het hotel is gelegen aan de markt in hartje’s-Hertogenbosch. Al sinds 1905 staat het hotel bekend op haar kwaliteit, service en Brabantse gastvrijheid.

Thuiskomen in Brabant

Dit is geen hotel, dit is thuiskomen. In een bad vol Brabant op z’n best. Waar alles en iedereen er is om het je naar de zin te maken. Vanaf het allereerste welkom tot het laatste tot ziens. Hier verblijf je niet, hier logeer je. Bij de familie Rademaker. In hartje ’s-Hertogenbosch. Hoe centraal wil je het hebben? Of u ons nu voor korte of langere tijd bezoekt, om te sightseeën of te shoppen, wij zien u graag. Met alle soorten van genoegen. Van de fijnste, state of the art uitgeruste kamers tot de niet te versmaden brasserie Cé.

Het hotel en de faciliteiten

Het 4-sterren hotel beschikt over 125 comfortabele kamers. Allen zijn voorzien van airconditioning, koffie&thee faciliteiten, minibar, safe en badkamer. U kunt als hotelgast gratis gebruik maken van WIFI in het gehele hotel én van het fitnesscentrum, gelegen op de 7e etage van het hotel met een uniek uitzicht op de beroemde Sint-Jan.

De gezellige Brasserie, genaamd Cé, heeft een prachtig uitzicht over het middeleeuwse marktplein. De brasserie presenteert het beste van twee werelden, het lekkerste van de Brabantse én de internationale keuken, alles bereid met verse ingrediënten, bij voorkeur uit de regio, met liefde voor het seizoen en aandacht voor de herkomst. Iedere 1e vrijdag van de maand is er tevens live Jazz muziek.

Centraal in Den Bosch en Brabant

Dit hotel is uw ideale uitvalsbasis. Met het centrum aan uw voeten, de Sint-Janskathedraal om de hoek, Het Noordbrabants Museum op een paar minuten, de Binnendieze in de buurt en landelijk Brabant op een steenworp. Wat ons betreft een ideale omgeving voor een heerlijk weekendje weg of dagje Den Bosch. Kom en ontdek zelf deze bruisende Bourgondische stad!

Goed bereikbaar met auto en ov
Door onze centrale ligging zijn we echt heel makkelijk bereikbaar. Uw auto parkeert u tegen gereduceerd tarief in de afgesloten parkeerkelder van parkeergarage De Tolbrug tegenover het hotel. Uw trein stopt op ’s-Hertogenbosch Centraal van waar u in 8 minuten naar de receptie van het hotel wandelt. Er is tevens de mogelijkheid om uw elektrische auto en/of fiets op te laden.