2 daags Fiets en Wandelarrangement - Brabants Genot!

Bij het 2 daags Brabants genot arrangement is inbegrepen

    • Een welkomstdrankje
    • 1 overnachting in een comfort of superior kamer (upgrade superior kamer €10,- per nacht)
    • 1 x een culinair drie-gangen diner op dag van aankomst
    • Uitgebreid ontbijtbuffet
    • Fiets- en wandelroutes

Prijs: € 85 p.p. op basis van minimaal 2 personen op een kamer

Toeslagen:

    • 1-persoonskamertoeslag € 30 voor het arrangement
    • Toeristenbelasting € 1,25 p.p.p.n.

De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2019.

Brabants Genot - Fietsen en wandelen in de natuur

Beleef de rijkdom van de Brabantse natuur! Ontdek de schoonheid van de Strabrechtse Heide en fiets langs het grootste ven van Nederland en geniet van het uitgestrekte heidelandschap. Wellicht komt u onderweg de schaapsherder tussen zijn kudde grazende schapen tegen. Fiets langs de oude langgevelboerderijen en schilderachtige buurtschappen. Een echt natuurrijk weekend waarbij u er op de fiets of wandelend op uit trekt.

Slapen in alle rust

Onze 97 kleurrijke hotelkamers zijn divers ingericht. Uniek is de kunst op iedere kamer. Wat verrassend! Uiteraard zijn de kamers lekker comfortabel. Ze hebben ieder een prachtig uitzicht op het bos. Wat een omgeving! Zo kom je gemakkelijk tot rust na een intensieve dag, een heerlijk feest of uitgebreid diner. Je bent er even helemaal uit!

Na een heerlijke nacht staat een uitgebreid en gezond ontbijtbuffet voor je klaar. Geniet van ambachtelijk brood, cereals, verse jus, een kakelvers eitje en heerlijke cappuccino van eerlijke koffie. ’s Middags geniet je van lekkere lichte lunchgerechten en tijdens het diner proef je in het restaurant of op een van de terrassen van pure smaakvolle gerechten.

In de buurt

    Op enkele kilometers afstand ligt designstad Eindhoven met een rijk cultureel aanbod waaronder het Van Abbemuseum en Strijp-S met o.a. de Feel Good Market. En natuurlijk bekend om dance-events als Extrema Outdoor en internationale sportwedstrijden.

    Wij hebben ook zelf een uitgebreid aanbod arrangementen en activiteiten. Actief, ontspannend, culinair of cultureel. Het kan allemaal!

Overnachten op een landgoed

Het rustgevende landgoed vormt een inspirerende plek. De creatieve interieurs in het sfeervolle hotel prikkelen, zijn eigentijds. Zowel binnen als buiten is volop ruimte voor ontspanning.Die gastvrijheid voelt vanzelfsprekend. Je bent op je gemak. Je voelt je thuis. Omdat het klopt!

Overnachten in unieke kamer

De 97 kleurrijke hotelkamers zijn divers ingericht. Uniek is de kunst op iedere kamer. Wat verrassend! Uiteraard zijn de kamers lekker comfortabel. Ze hebben ieder een prachtig uitzicht op het bos. Wat een omgeving! Zo kom je gemakkelijk tot rust na een intensieve dag, een heerlijk feest of uitgebreid diner. Je bent er even helemaal uit!

De hotelkamers zijn voorzien van handdoeken en lakens van verantwoord geteeld katoen. Zij hebben het Pure Eco keurmerk, wat betekent dat zij 100% organisch zijn. Daarnaast zijn ze fair trade gecertificeerd. Dat slaapt zacht… en eerlijk!

Culinair genieten

Ontdek Brabant met natuur, cultuur en rust

Bijna 100 hotelkamers en een landgoed dat grenst aan het prachtige natuurgebied de Strabrechtse Heide. Diverse wandel-, ruiter- en fietspaden liggen in de directe omgeving van het hotel. Met de fiets ben je in mum van tijd in het gezellige dorp Heeze.

Op enkele kilometers afstand ligt designstad Eindhoven met een rijk cultureel aanbod waaronder het Van Abbemuseum en Strijp-S met o.a. de Feel Good Market. En natuurlijk bekend de Dutch Design Week, Glow en internationale sportwedstrijden.
Kapellerput heeft ook zelf een uitgebreid aanbod arrangementen en activiteiten. Actief, ontspannend, culinair of cultureel. Het kan allemaal!