Nachtje weg

Geen beoordelingen

Overnachting bij onze partner

De ligging en het karakter van deze prachtig verbouwde boerderij maken het geheel tot een waar lustoord voor diegenen die in een historisch object er even helemaal uit willen zijn, met een fabuleus uitzicht op de Montferlandse bossen.

9.0
1 Beoordeling

Nachtje weg met het hele gezin op de Veluwe

Bij dit nachtje weg arrangement hoeven de kinderen zich geen moment te vervelen. Er kan gekozen worden uit diverse activiteiten zoals tennissen, langlaufen, kano of waterfietsen, wandelen, skeeleren, naar de mega grote speeltuin, tafeltennissen of GPS schatzoeken. 's Avonds kunt u genieten van een 3 gangen diner in het restaurant naast de hotelchalets.

8.0
1 Beoordeling

AANBIEDING: 3 Dagen genieten in het Strandhotel in Egmond aan Zee

Dit prachtige Strandhotel in Egmond aan Zee heet u graag van harte welkom met een fantastische aanbieding! Boek 2 of 3 nachten en kom genieten in dit prachtige hotel met uitzicht op het strand en de zee. U loopt vanuit uw hotel zo het strand op ... heerlijk! Kom ook genieten, boek en profiteer nu van deze speciale aanbieding!

8.0
2 Beoordelingen

Compleet dagje Giethoorn en nachtje weg in een prachtig hotel

Tijdens uw dagje Giethoorn geniet u van een leuke rondvaart inclusief gids en brengt u een bezoekje aan een museum. U overnacht in een luxe 4-sterren hotel op 15 minuten rijden van Giethoorn waar u gebruik kunt maken van het zwembad en de whirpool, wel zo ontspannend na een heerlijk dagje Hollands Venetie.