Golfen in Gelderland en Slapen in een Kasteel

Dit Golfarrangement in Gelderland is inclusief

    • 1x Een culinair 4-gangen diner
    • 1 Overnachting in een 2-persoons kamer
    • 1x Een uitgebreid ontbijtbuffet
    • 18 Holes greenfee (baanpermissie verplicht)
    • 3 Speciale golfballen

Prijs: € 195,00 p.p. op basis van een 2-persoons comfort kamer.
Prijs: € 215,00 p.p. op basis van een 2-persoons luxe kamer.

Vrijdag toeslag € 10,00 per persoon.
Zaterdag toeslag € 22,50 per persoon.
Luxe kamer toeslag € 20,00 per persoon, per nacht.
Enkel gebruik toeslag € 50,00 per kamer, per nacht.
De prijs van dit Golfarrangement in Gelderland is geldig tot en met 31 december 2018 met uitzondering van de feestdagen.

Golfen in Brummen - 9-holes golfbaan

Dit prachtige Kasteel is gelegen te Brummen op de grens van Veluwezoom en IJsselvallei. Het hotel beschikt over 41 hotelkamers en suites, 19 eeuws serre restaurant, Engelse lounge, middeleeuwse wijnkelder en een 9-holes golfbaan.

Golfbaan op het Landgoed

Het landgoed omvat ca. 230 ha. bos, ooit aangelegd als jachtgebied voor de 16e, 17e eeuwse adel, thans het domein voor een professionele kennismaking met de golfsport. Wat te denken van een Engelse High Tea of een traditionele Schotse whisky nosing & tasting in de Engelse lounge, geheel in stijl aan een slotgracht. Het landgoed anno nu bruist van activiteiten.

Het restaurant

Het restaurant bevindt zich in de 19e eeuwse serre, uniek en beeldschoon gelegen aan een heuse slotgracht met uitzicht op het landgoed en de golfbaan. Het restaurant met haar koloniale, tropische sfeer is de ideale ambiance voor bijvoorbeeld een zakelijke lunch of om te genieten van een romantisch diner bij kaarslicht.

8.0/10 2 reviews

J W

Uitstekende locatie. Veel plezier gehad op de golfbaan, heerlijk gegeten en goed geslapen. Wat wil je nog meer? Nou, ehhh.....de prijs wat naar beneden?

H.D. de Lavaletta

Wij beoordelen het goed verzorgde golfarrangement met een 8,5. Min puntje: het water in de wastafel van kamer 415, stroomde te langzaam weg. Wij behouden goede herrinneringen aan ons verblijf. vriendelijke groet, H.D. de Lavaletta

  • huisdieren toegestaan
  • Golfbaan

Wakker worden en nog even verder dromen. Door het open raam hoort u de vogels. Over de slotgracht kijkt u het kasteelpark in. Een oase van rust en ruimte. U zakt terug in de weelderige kussens en geniet van een kopje thee en een warme croissant. Heden en verleden komen hier samen.

Het Hotel

Het hotel beschikt over 41 eerste klas kamers, 19 eeuws serre restaurant, Engelse lounge, middeleeuwse wijnkelder, 8 monumentale vergader- en banquetzalen en een 9-holes golfbaan.

Kamers

Dit kasteel heeft 41 hotelkamers en suites. Deze zijn gelegen in het Koetshuis, de Orangerie en het Kaapse Huis. Er is geen kamer gelijk en elke kamer heeft een hedendaags comfort zoals een luxe badkamer, airconditioning, minibar en koffie- en theefaciliteiten. De kamers zijn ingericht met prachtige stoffen, antieke meubelen en koloniale en Zuid Afrikaanse accenten.

Brummen ligt op de rand van de Veluwe en de IJsselvallei, vlakbij het Nationaal Park Veluwezoom met de Posbank.

Dagdromen bij statige landhuizen, slenteren over verlaten wandelpaden, met de fiets erop uit in een voortdurend wisselend landschap, of een spectaculaire rit in de oude stoomtrein… Brummen biedt ongekende mogelijkheden om buitengewoon te genieten.

Brummen staat vooral bekend om de prachtige kastelen en landhuizen. Zoals het kasteel, Huize Voorstonden en Het Huis te Eerbeek. Daarnaast telt de gemeente verschillende monumentale villa’s, met name uit de 19e eeuw. Ook de 14e eeuwse kerk in het dorp Hall is zeker een bezoekje waard, evenals de natuurreservaten en uiterwaarden met prachtige vergezichten.

Of maak een ritje met de originele stoomtrein die ’s zomers rijdt tussen Apeldoorn en Dieren. Ook kunt u met een veerpont over de IJssel van Brummen naar Bronkhorst: het kleinste stadje van Nederland. De Hanze steden Zutphen en Doesburg liggen op fietsafstand en zijn verborgen juweeltjes. Van hieruit kunt u ook genieten van de prachtige Achterhoek.

Toeristische trekpleisters als Paleis het Loo, Nationaal Park de Hoge Veluwe en het Kröller Müller Museum liggen om de hoek.