Niemand Bobt - Kroegentocht door Den Bosch met overnachting

Dit arrangement is inclusief

    • 1x Overnachting  met ontbijtbuffet
    • 1x Koffie/thee met Bossche Bol
    • 1x Welkomstdrankje
    • Gratis koffie en thee faciliteiten op de kamer, fitness en gebruik Wifi
    • Informatiepakket over 's Hertogenbosch

    Prijs: € 81,50 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.

    Voor onderstaande periode geldt een tarief van € 72,50 per persoon
    Zomervakantie: 6 juli t/m 31 augustus 2018
    Kerstvakantie: 21 t/m 31 dec 2018 + alle weekenden vr, za, zo in dec

    Voorwaarden:

    • Exclusief lokale heffing € 3,20 per persoon per nacht
    • Meerprijs eenpersoonskamer € 25,00 per kamer per nacht
    • Geldig: heden t/m 31 december 2018
    • Laagseizoen: dagelijks mogelijk + op basis van beschikbaarheid
    • Hoogseizoen: alleen in het weekend + op basis van beschikbaarheid

De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2018 met uitzondering van de feestdagen.

Genieten van de Brabantse Gastvrijheid op 4-sterren niveau!

Het gastvrije ’s-Hertogenbosch is sprankelend, intiem en sfeervol; een ideale omgeving voor een geslaagd verblijf. Kom en ontdek zelf deze bruisende Bourgondische stad! Vol bijzondere musea, vele authentieke winkeltjes, kroegjes en Bourgondische restaurantjes. Of wat dacht u van een stadswandeling door de historische binnenstad?  Ook een bezoek aan de beroemde Gotische kathedraal De Sint-Jan, dé trots van ’s-Hertogenbosch, is zeker de moeite waard.

De kamers

Het 4-sterren hotel is gelegen aan de markt in hartje centrum van ’s-Hertogenbosch en beschikt over 125 comfortabele kamers. Allen zijn voorzien van airconditioning, koffie&thee faciliteiten, minibar, safe en badkamer. Tevens kunt u in het gehele hotel, als hotelgast, gratis gebruik maken van WIFI.

Het hotel beschikt over een gezellige Brasserie, Cé, met prachtig uitzicht over het middeleeuwse marktplein. Het u naar de zin maken, daar houden  ze van bij Cé.  Met eten en drinken waar u en het seizoen zich het lekkerst bij voelen. Dus wordt alles  door  de chef en zijn keukenteam vers bereid, als het even kan met producten uit ons mooie Brabant. Passend bij de tijd van het jaar.

Cé is 7 dagen per week geopend voor een heerlijk bakje koffie, voor uw zakelijke gesprek of gewoon even bijkletsen onder het genot van een echte Bossche bol of onze specialiteit de huisgemaakte Apfelstrudel. Daarnaast bent u ook van harte welkom voor een snelle of gemoedelijke lunch, voor de speciale cocktails of een van de 5 verschillende bieren op tap met ‘iets vertrouwd’ als een bitterbal of ‘iets nieuws’ als de borrelplank Cé Speciaal. Het diner wordt een feest met heerlijke verse producten met verrassende lokale ingrediënten.

Iedere 1e vrijdag van de maand is er tevens live Jazz muziek. Ook onze sportieve gasten komen aan hun trekken in het fitnesscentrum, gelegen op de 7e etage van het hotel met een uniek uitzicht op de beroemde Sint-Jan.

Bereikbaarheid 's-Hertogenbosch

Het hotel is gelegen in het centrum van ’s-Hertogenbosch. Het hotel is zowel met eigen vervoer als met openbaar vervoer prima bereikbaar. Het hotel beschikt over 110 eigen parkeerplaatsen in de afgesloten parkeerkelder van parkeergarage De Tolbrug, gelegen tegenover de hotelingang. Het Centraal Station 's-Hertogenbosch ligt op slechts 7 minuten loopafstand!

9.0/10 2 reviews

was heel leuk, leuk arrangement.

Wij 4 stel vrienden hebben genoten van De Bochsse kroegentocht arrangement. Het hotel was uitstekend en gelegen in hartje Den Bosch. Als enige minpuntje; de 4 kamers lagen verspreid door het hotel. Verder niets dan lof!

  • fitness
  • Airconditioning

hotelindenbosch.nl

Het hotel is gelegen aan de markt in hartje’s-Hertogenbosch. Al sinds 1905 staat het hotel bekend op haar kwaliteit, service en Brabantse Gastvrijheid.

Dit hotel is ideaal gelegen aan het sfeervolle middeleeuwse marktplein in hartje cetrum van 's-Hertogenbosch. Het hotel is gewaardeerd met 4 sterren en omvat onder andere 125 hotelkamers waarvan 3 Suites, 3 Deluxe kamers en 5 Executive kamers.

Het hotel beschikt over 125 comfortabele kamers, allen niet-roken en voorzien van airconditioning, koffie & thee faciliteiten, minibar, safe en badkamer. Naast een fitnesscentrum, beschikt het hotel over 12 multifunctionele zalen, die van alle gemakken voorzien zijn inclusief airconditioning. Op uw kamer en in de vergaderzaal kunt u gratis gebruik maken van WIFI. Voor speciale aangelegenheden is de 14de eeuwse gewelven kelder een echte aanrader! In het luxe à la carte restaurant kunt u genieten van (seizoen) specialiteiten en in de Brasserie van een kopje koffie met een Bossche bol..!

Kamers

Alle kamers zijn rookvrij en van alle moderne gemakken voorzien inclusief airconditioning en gratis gebruik van WIreless Intenet! De kamers zijn voorzien van ruime bedden, uitgebreide badkamer, minibar, kluisje, koffie & thee set, flatscreen met afstandsbediening, radio en telefoon. Onze Executive kamers, Deluxe kamers en de Suites zijn voorzien van extra luxe zoals een bubbelbad.