Nachtje weg in een oase van Zuid-Limburgse rust en Italiaanse warmte

Bij dit nachtje weg is inbegrepen:

    • Ontvangst met een Italiaans hapje en drankje in Luigi’s Lunchrestaurant & Bar
    • Vervolgens een 4-gangendiner in Restaurant Pirandello
    • 1 overnachting in een karakteristieke herenboerderij kamer
    • Uitgebreid ontbijtbuffet.

    Vanaf: € 141,50 p.p. opbasis van een 2-persoonskamer.
    Bij aankomst op vrijdag of zaterdag geldt een meerprijs van € 10,- p.p.
    Exclusief verblijfsbelasting
    De prijs van dit nachtje weg is geldig tot 31 december 2019 met uitzondering van de feestdagen.

    De prijs is exclusief € 7,50 reserveringskosten.

Er even tussen uit midden in de Zuid-Limburgse natuur. Samen genieten van een Italiaans hapje en drankje en aansluitend van een heerlijk driegangen diner in ons Italiaanse Restaurant Pirandello. U overnacht in een karakteristieke herenboerderij kamer. De volgende ochtend staat er een uitgebreid Prosecco ontbijtbuffet voor u klaar.

Karaktervolle Herenboerderij

Het hotel is van oorsprong een karaktervolle herenboerderij uit de 16e eeuw, nu een fraai hotel en restaurant. Authentiek gehouden, maar comfortabel heringericht. Heden en verleden ontmoeten elkaar hier op bijzonder stijlvolle wijze. U waant zich tijdens uw verblijf in een oase van Zuid-Limburgse rust en Italiaanse warmte. 49 Luxe kamers liggen rondom een karakteristieke binnenhof. Gewelvenplafonds en houten balken geven deze vertrekken een geheel eigen sfeer. Vanuit het hotel wandelt u direct de welhaast ongerepte natuur in; wereldtuinen Mondo Verde, de indoor-skibaan SnowWorld Landgraaf en GaiaZOO Kerkrade bevinden zich op loopafstand. Ook steden zoals Maastricht en Aken liggen binnen handbereik. Luxe kamer Comfortabele kamer gedecoreerd in zandkleur. Kamers voorzien van 2 extra lange bedden (220 cm lang), tv, radio, minibar, safe, telefoon, internetaansluiting, koffiezetfaciliteiten en een zitje. De badkamer heeft een bad/douche, toilet en een fohn. Ook liggen er badjassen en toiletartikelen voor u klaar. Junior kamer Deze kamers, gedecoreerd in blauwtinten bieden u net wat meer ruimte en comfort. Karakteristieke herenboerderij kamer voorzien van twee extra lange bedden (220 cm lang), tv, radio, minibar, safe, telefoon, internetaansluiting, koffiezetfaciliteiten en een zitje. De badkamer beschikt over een bad/douche, toilet en een föhn. Ook liggen er badjassen en toiletartikelen voor u klaar. Op aanvraag is er een junior kamer met privé infrarood sauna beschikbaar. Senior kamer Deze ruime en luxueuze kamers, gedecoreerd in warme rode tinten, beschikken over een woon- en slaapgedeelte, meestal verdeeld over 2 etages. Kamer is voorzien van twee extra lange bedden (220 cm lang), tv, radio, minibar, safe, telefoon, internetaansluiting, koffiezetfaciliteiten en een apart zitgedeelte. De badkamer beschikt over een bad, toilet en een föhn. Ook liggen er badjassen en toiletartikelen voor u klaar.

Restaurant Pirandello

Ook als de zon niet schijnt in Zuid-Limburg proeft u hem in ons Italiaanse Restaurant Pirandello. De Italiaanse wijnen zijn exquis en de rijke kaart biedt de garantie voor een memorabel zonnig diner. Eenvoud, smaak en authenticiteit voeren de boventoon. De basis van de Italiaanse gerechten zijn verse, regionale en vaak biologische ingrediënten, soms geteeld op eigen landgoed. Het verfrissende en strakke interieur samen met het schitterende uitzicht op de Limburgse natuur maken dit restaurant tot een juweel. Schijnt de zon wél, dan kunt u ook op het terras van Pirandello heerlijk dineren.

9.0/10 1 review

Annemiek Sluiter

Heerlijk om even tot rust te komen. Ruime kamer. Heerlijk eten, vriendelijke bediening.

  • huisdieren toegestaan

Aan de rand van het schitterende Strijthagerbeekdal, tussen Maastricht en Aken, ligt dit prachtige hotel. De kleinschaligheid van de karaktervolle, Zuid-Limburgse herenboerderij, het omliggende natuurgebied en de liefde van het team voor gastvrijheid doen de alledaagse hectiek vergeten. De geborgen hotelkamers aan de binnenplaats, het verfijnde, Italiaanse Restaurant Pirandello en de ongedwongen sfeer van Luigi’s Lunchrestaurant & Bar dragen bij aan een ontspannen verblijf. Het hotel is lid van Small Luxury Hotels of the World.

Kamers

Winselerhof ligt te midden van de natuurrijke omgeving tussen Aken en Maastricht. Dit charmante hotel in Landgraaf telt 49 authentieke hotelkamers. Een groot deel van de kamers bevindt zich rondom het rustieke binnenhof van de herenboerderij uit de 16e eeuw. Gewelvenplafonds en houten balken geven de hotelkamers een geheel eigen karakter. Het gebruik van natuurlijke materialen en warme kleuren draagt bij aan een geborgen sfeer.

Restaurant

Het in Landgraaf gelegen Restaurant Pirandello staat bekend om de hoogwaardige Italiaans geïnspireerde keuken met eerlijke producten. Italiaans design geeft het restaurant een warme, hedendaagse sfeer. Deze sfeer sluit aan bij de eenvoud, smaak en authenticiteit van de gerechten. Italiaanse gerechten bereid met verse, regionale en biologische ingrediënten. Sommige producten zijn zelfs afkomstig van het landgoed zelf. Het Italiaans restaurant biedt een schitterend uitzicht op de wijngaard en de Limburgse natuur. Bij mooi weer is het mogelijk om te dineren op het terras van Restaurant Pirandello. Het restaurant is beoordeeld met 14 punten in GaultMillau.

Te midden van de natuur en met internationaal, grote steden als Aken, Luik en Maastricht op steenworpafstand is er in Zuid-Limburg veel te beleven. Vanuit Winselerhof wandelt u direct de welhaast ongerepte Limburgse natuur in. Wereldtuinen Mondo Verde, de indoor-skibaan SnowWorld Landgraaf en GaiaZOO Kerkrade bevinden zich op loopafstand.