Gelderland

Kids for Free
VANAF 119,-

KIDS for FREE familiearrangement - 2=1 SUPER aanbieding

Slapen in chalets aan de rand van de Veluwe, lekker eten, leuke dingen doen, samen ontbijten en de kinderen kunnen gratis mee! U geniet nu wel heel voordelig op de Veluwe met onze speciale 2=1 aanbieding. 2 nachten slapen waarvan 1 betalen.

Kids for Free
VANAF 71,50

SUPER nachtje weg op de Veluwe - KIDS for FREE

Familiehotel ? Even lekker er tussen uit met het gezin op de Veluwe. U verblijft in een luxe familie lodge. Overdag kunt u gebruik maken van diverse faciliteiten op ons park en 's avonds gaat u gezellig met het gezin bowlen!

VANAF 97,-

2=1 Burgers Zoo familieweekend aanbieding op de Veluwe

Gezellig met het hele gezin genieten van een weekendje weg op de Veluwe. Tijdens dit weekend kunt u genieten van een dagje Burgers Zoo en leuke activiteiten. Profiteer van deze SUPER voordelige aanbieding, de speciale 2=1 aanbieding. U betaalt 1 nacht en de 2e krijgt u er GRATIS bij!

VANAF 127,-

Romantisch genieten in Hanzestad Zutphen

Super romantisch er samen even tussenuit! Dit veelzijdige resort en de monumentale Hanzestad Zutphen met romantische hofjes en een sfeervol oud winkelcentrum hebben alle ingrediënten.

VANAF 152,50

Culinair Kasteelarrangement aan de voet van de Veluwe in Gelderland

Gelegen op de grens van de Veluwezoom en IJsselvallei kunt u hier het echte kasteelleven nog proeven. Geniet van welverdiend weekend en laat u verrassen door de schoonheid van dit landgoed. Een culinair weekendje, heerlijk een nachtje wegdromen in een prachtig kasteel aan de voet van de Veluwe in Gelderland.

VANAF 82,50

2-daags Culinair arrangement op de Veluwe in Rheden

Een overnachting in dit hotel kenmerkt zich door veel rust en ruimte zodat u zich na een vermoeiende dag heerlijk kunt ontspannen. Bij deze 2-daagse culinaire aanbieding kunt u ook nog eens lekker eten. Ga er even lekker 2 dagen tussen uit en geniet op de Veluwe.

VANAF 128,-

Vriendinnen Shopping Arrangement in hartje Nijmegen

Verblijf in dit knusse en klassieke 3-sterren hotel in het absolute stadshart van Nijmegen. Geniet van de gastvrijheid die de oudste stad van Nederland u biedt en kom heerlijk shoppen met vriendinnen in deze gezellige stad aan de Waal!

VANAF 54,50

Overnachting bij onze partner

De ligging en het karakter van deze prachtig verbouwde boerderij maken het geheel tot een waar lustoord voor diegenen die in een historisch object er even helemaal uit willen zijn, met een fabuleus uitzicht op de Montferlandse bossen.

VANAF 97,-

Nachtje weg met het hele gezin op de Veluwe

Bij dit nachtje weg arrangement hoeven de kinderen zich geen moment te vervelen. Er kan gekozen worden uit diverse activiteiten zoals tennissen, langlaufen, kano of waterfietsen, wandelen, skeeleren, naar de mega grote speeltuin, tafeltennissen of GPS schatzoeken. 's Avonds kunt u genieten van een 3 gangen diner in het restaurant naast de hotelchalets.