Super Aanbieding - Nachtje weg in Sauerland

Bij deze Super Aanbieding - Nachtje weg in Sauerland is inbegrepen:

    • 1 Overnachting op een 2-persoosnskamer
    • 1 x Een heerlijk ontbijtbuffet
    • 1 x aperitief
    • 1 x 3-gangen menu
    • Gratis toegang tot de sauna
    • Gratis WiFi
    • Gratis parkeren

Prijs:€ 80 p.p. op basis van een 2-persoonskamer in het Pfarrhaus.Prijs:€ 95 p.p. op basis van een 2-persoonskamer in het Schulhaus.
1-Persoonskamer toeslag is op aanvraag.
De prijs van deze Super aanbieding in Sauerland is geldig tot en met 31 december 2019 met uitzondering van de feestdagen.

Weekendje weg naar Sauerland, heerlijk een nachtje in een uitstekend hotel, wandelen, genieten van de schitterende natuurschoon, even ontspannen in de sauna in het hotel en lekker eten? Boek dan deze leuke hotelaanbieding, goede kwaliteit voor een uitstekende prijs.

het hotel

    Dit prachtige 4-sterren Hotel ligt in het rustige bergdorp Eisborn in de regio Sauerland. Vanaf Arnhem is het ongeveer 2 uur rijden en eenmaal aangekomen kunt u hier heerlijk genieten van de prachtige natuur, gastvrijheid en culinaire hoogstandjes in dit hotel. Maak een heerlijke wandeling, pak een drankje op het terras dat fantastische vergezichten heeft of relax in de eigen wellness. Het hotel beschikt over verschillende kamers, een gastronomisch restaurant, Josi's bar en u kunt uiteraard gratis parkeren bij het hotel. Het hotel bestaat uit historische gebouwen met klassiek en modern design. Alle kamers beschikken over een licht interieur met televisie, WiFi-internet en een eigen badkamer.

Verschillende type kamers

    Designer kamers (4 sterren) Exclusieve kamer in het hoofdgebouw met douche / toilet en / of bad, stoomdouche, jacuzzi, telefoon, gratis toegang tot internet, fax, flatscreen, radio, CD -speler, haardroger, cosmetische spiegel, zitting, gedeeltelijk loft, originele designmeubels.
    SchulHaus (4 sterren) Ruime kamers met douche / toilet , telefoon, fax , flatscreen , zithoek , sommige met hemelbed , sommige met galerij.
    Pfarrhaus (3 sterren) (ca 16-25 m2) Rustieke kamers in het bijgebouw (op ongeveer 100 meter) met douche / toilet en / of bad , telefoon, fax , satelliet-tv , haardroger, telefoon in de badkamer, zithoek, balkon of ramen gedeeltelijk.

  • Babybedjes
  • Sauna
  • Beauty Center

Genieten in Sauerland

Dit prachtige 4-sterren Hotel ligt in het rustige bergdorp Eisborn in de regio Sauerland. Vanaf Arnhem is het ongeveer 2 uur rijden en eenmaal aangekomen kunt u hier heerlijk genieten van de prachtige natuur, gastvrijheid en culinaire hoogstandjes in dit hotel. Maak een heerlijke wandeling, pak een drankje op het terras dat fantastische vergezichten heeft of relax in de eigen wellness.

Het hotel

Het hotel beschikt over verschillende kamers, een gastronomisch restaurant, Josi's bar en u kunt uiteraard gratis parkeren bij het hotel.Het hotel bestaat uit historische gebouwen met klassiek en modern design. Alle kamers beschikken over een licht interieur met televisie, WiFi-internet en een eigen badkamer.

Kamers

Designer kamers (4 sterren)
Exclusieve kamer in het hoofdgebouw met douche / toilet en / of bad, stoomdouche, jacuzzi, telefoon, gratis toegang tot internet, fax, flatscreen, radio, CD -speler, haardroger, cosmetische spiegel, zitting, gedeeltelijk loft, originele designmeubels.

Schoolgebouw (4 sterren)
Ruime kamers met douche / toilet , telefoon, fax , flatscreen , zithoek , sommige met hemelbed , sommige met galerij.

Pastorie Kamer (3 sterren)
Rustieke kamers in de Dependance (ongeveer 100 meter) met douche / toilet en / of bad, telefoon, fax, satelliet -tv, haardroger, telefoon in de badkamer, zithoek, balkon of ramen gedeeltelijk.

Laat het u smaken!

Met de hoogste normen van versheid, kwaliteit en herkomst van onze keuken maakt het team in de keuken heerlijke gerechten.

We serveren heerlijke gerechten varieren in smaakervaringen: modern of down to earth, mediterrane of regionale, ... het wordt bereid met liefde en de hoogste culinaire kunsten komen uit de keuken.

Perfect afgerond met een speciale wijn uit onze goed gevulde wijnkelder met meer dan 200 posities.

Op het zonneterras kunt u genieten! De Balver Wald serveert een unieke setting en onze keuken.Geniet bijvoorbeeld in de middag eens van heerlijke zoetigheden van onze patissiers.

Of het nu op het zonneterras of in onze andere goede restaurants: onze dienst vervult graag uw individuele wensen - 's ochtends,' s middags en 's avonds.

Niet zonder reden zijn de keuken en service meermaals bekroond!