Wellness arrangement in Drenthe - Heerlijk Vriendinnenweekend

Bij dit Wellness weekend in Drenthe is inbegrepen:

    • 2x Overnachting
    • 2x Uitgebreid ontbijt
    • 1x Heerlijk 4-gangendiner
    • Toegang tot wellness faciliteiten
    • Prachtige fiets- en wandelroutes

Prijs: € 79,00 p.p. op basis van 2 personen.

De prijs van dit Wellness weekend in Drenthe is geldig tot en met 31 december met uitzondering van de feestdagen.

Ontspan en ontdek in Drenthe!

Kom lekker tot rust samen met uw vriendinnen in het heerlijke wellnesscentrum. U overnacht in het luxe 4-sterrenhotel in Drenthe. Het hotel bevindt zich midden in de prachtige natuur. Ga op ontdekkingstocht en verken de omgeving door middel van de prachtige fiets- en wandelroutes. U sluit dit bijzondere weekend af met een heerlijk 4-gangendiner met liefde bereid!

Relaxen en ontspannen in het wellnesscentrum

Het is tijd om volledig te ontspannen en in de watten gelegd te worden door middel van de diverse wellness faciliteiten in een bosrijke omgeving. U kunt gebruik maken van de Finse sauna, stoomcabine, verkwikkende voetenbaden, douchcabines met lichttherapie, etcetera.

Dagelijks is het wellnesscentrum geopend van 10:00 uur tot 22:00 uur. Iedereen kan gebruik maken van het wellnesscentrum. Geniet van een gezichtsbehandeling, massage of laat uw wenkbrauwen epileren.

De luxe en sfeervolle kamers

Het prachtige 4-sterrenhotel beschikt over 27 sfeervolle kamers waar niks aan zal ontbreken. Alle kamers beschikken over extra lange comfortbedden, een badkamer met douche en toilet, gratis wifi, flatscreen tv, zithoek, werkruimte met radio en telefoon. Vanuit uw kamer heeft u een prachtig uitzicht op de golfbaan en het Amsterdamsche Veld.

Voor mindervalide zijn geschikte kamers die zorgen voor een ontspannen en toegankelijk verblijf. Het hotel is geheel drempelvrij en rolstoeltoegankelijk. Op de begane grond bevinden zich 2 ruime kamers speciaal ingericht voor mindervalide met extra ruimte, een mindervalide bed, een terras en een aangepaste badkamer.

Bovendien beschikt het hotel over 2 ruime suites. De suites hebben een slaap/leef gedeelte. De suites bieden nog meer faciliteiten, ruimte en extra service. Hierbij kunt u denken aan een minibar, groot 2-persoonsbed en een koffieapparaat.

  • fitness
  • Mindervalide kamers
  • Sauna
  • Beauty Center
  • Golfbaan

4-sterrenhotel in Drenthe

Dit Golf en Wellness Hotel in Erica is de plek waar u zich goed voelt. Het 4-sterrenhotel is gesitueerd aan de rand van het groene natuurgebied Bargerveen/Veenland in een duurzame omgeving. Een unieke locatie bij Emmen voor een verblijf om Drenthe te verkennen. Rondom liggen velden, vennen en bossen. Er is alle ruimte voor ontspanning en inspanning. Vanuit het hotel komt u het groen tegemoet. Kom golfen op Golfbaan Zuid-Drenthe of heerlijk relaxen in de wellness.

Faciliteiten en kamers

Het hotel ligt op een prachtige locatie midden in de natuur, op de uitlopers van de Hondsrug. Het is één van de meest duurzame en groene hotels van heel Nederland. Door de ligging aan het rand van het Bargerveen biedt het resort alle rust en ruimte. Het hotel ligt aan wandel- en fietsroutes.

De lekkerste gerechten proeft én beleeft u in ons moderne sfeervolle restaurant Brasserie Zuiddrenthe in Erica bij Emmen. Om bijzonder(e) smaakvolle gerechten te maken, halen wij producten uit alle windstreken van Nederland. Het fruit bijvoorbeeld van de kwekerij om de hoek, de groente van de boer een paar kilometer verderop, de kruiden uit onze eigen kruidentuin.

Het 4-sterren hotel omvat 27 hotelkamers, een wellnesscentrum en fitnessfaciliteiten. Direct aangrenzend ligt het bijbehorende conferentiecentrum, gevestigd in het Industriële Rijksmonument De Fijnfabriek en de 9 holes Inland Links Course Golfbaan Zuid-Drenthe.

Alle hotelkamers zijn sfeervol en beschikken over extra lange comfortabele bedden, een badkamer met douche en toilet, gratis WIFI, flatscreen tv, zithoek, werkruimte met radio en telefoon. Vanaf uw kamer kijkt u uit op de golfbaan en de weidse groene omgeving van het Amsterdamsche Veld. Het hotel is rolstoeltoegankelijk en geheel drempelvrij. Wij hebben bovendien 2 speciaal ingerichte kamers op de begane grond met extra ruimte, een terras, een mindervalide bed en een aangepaste badkamer. Het hotel beschikt over 2 ruime suites. De suites hebben een slaap-leef gedeelte. De suites bieden nog meer faciliteiten, ruimte en extra service. Wat dacht u van een minibar, groot 2-persoonsbed en een koffieapparaat en niet te vergeten rust en ruimte!

Wellness & Golfen

Golfbaan Zuid-Drenthe is de best gewaardeerde 9 holes golfbaan van Nederland. De baan wordt getypeerd als een Inland Links Course en gezien als een van de meest uitdagende golfbanen van Drenthe. Het ontwerp is van Michiel van der Vaart van Jol Golf Design. Naast een 9 holes Championship Course beschikt het resort over een prachtige Par 3 baan, mooie chipping- en puttinggreens en een verlichte driving range. De Drentse wellness omvat een Finse sauna, een stoomcabine, verkwikkende voetenbaden, douchekabines met lichttherapie, etcetera. Een middag of een avond in de wellness staat garant voor heerlijk ontspannen en genieten in een mooie, bosrijke omgeving. Ook wat dat betreft kun je hier helemaal tot rust komen. Zeker als je ook nog een weldadige massage, of een andere behandeling boekt in de bijbehorende beautysalon van de wellness.

Een prachtige omgeving

Het Wellness hotel is gelegen in het prachtige groene Amsterdamsche Veld, nabij Emmen aan de rand van het groene natuurgebied Veenland van Staatsbosbeheer. Op eigen terrein zijn wandelmogelijkheden tussen velden, hei en vennen. Het gebied kent meerdere fietsroutes. Het is een perfecte startpunt voor een rondje Drenthe, zowel op sportief als cultureel gebied.