4=2 Midweek aanbieding met 1x gratis e-scooter rijden op de Veluwe

Bij deze 4=2 Midweek aanbieding is inbegrepen:

    • 4x Overnachting in luxe chalets (3e en 4e gratis!)
    • 4x Een 3-gangen diner
    • 4x Ontbijt
    • 1 x gratis e-scooter rijden
    • Gratis: WiFi, fietsroutes, wandelroutes, tennissen, langlaufen en GPS tocht

SPECIALE AANBIEDING: € 199,75 p.p. op basis van een 2-persoonskamer
Normale prijs is € 260,00 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.
Toeslagen:

    • Toeslag op zaterdag: € 5,00 per persoon
    • Toeslag 1-persoonskamer: € 10,00 per kamer per nacht
    • Toeristenbelasting a € 1,50 p.p.p.n.
    • Toeslag voor de hond is €10,- per hond per nacht

Kinderkorting:

    • Kids 0-3 jaar verblijven gratis
    • Kids 4-11 jaar krijgen 50% korting

De prijzen van deze 4=2 Midweek aanbieding op de Veluwe zijn geldig en te boeken tot en met 21 september 2020 met uitzondering van de feestdagen en school vakanties.

Voordelig genieten op de Veluwe met nu in de zomer gratis e-scooter rijden (t.w.v. € 22,50 p.p.). Vanuit uw hotelkamer kunt u direct de natuur in en wandelen door Nationaal Park de Veluwezoom. Uw kamer is gelegen in een sfeervol Finse chalet en is van alle gemakken voorzien. Zin in een voordelig uitje deze zomer? Boek dan snel!

De kamers

Het hotel beschikt over 4 sfeervolle Finse Chalets aan de rand van de Veluwe. De chalets zijn onderverdeeld in 4 aparte kamers, elk met een eigen voordeur. Alle kamers zijn voorzien van 3 losse bedden, een badkamer met wastafel, douche en toilet, koffie- en theefaciliteiten, televisie, koelkastje en gratis WIFI.

Er is een gezamenlijke ruimte waar u bij elkaar kunt komen.

Hotel op de Veluwe

Polysport is gelegen aan de rand van de Nationaal Park Veluwezoom in de plaats Dieren. Nationaal Park Veluwezoom is een van de grootste aaneengesloten natuurgebieden van Natuurmonumenten. Met zijn uitgestrekte bossen, heidevelden, voormalige stuifzandvlaktes en bijzondere landgoederen is het ook een van de meest afwisselende gebieden. Zomers raakt u betoverd door bloeiende heide. In de herfst is er de geur van gevallen bladeren. ‘s Winters is het landschap in een diepe winterslaap. Het biedt de mogelijkheid tot het maken van urenlange wandelingen en fietstochten! Ook vanuit uw hotelkamer kunt u prachtige wandel- en fietstochten maken! U heeft rechtstreeks toegang tot de Veluwezoom, u vindt een poort achter de hotelkamers. De chalets bevinden zich aan het rand van het bos, dus vraag even aan de bar wanneer u het beste wilde dieren kunt gaan "spotten".

8.3/10 3 reviews

A.M.H. Zevenbergen-van Dijk

Makkelijke stoel zou wenselijk zijn. Personeel was erg vriendelijk. Het eten was super goed. Van de e-scooters hebben wij geen gebruik gemaakt en in plaats daarvan hebben we fietsen gebruikt.

Voor herhaling vatbaar

wij waren heel erg tevreden met ons arrangement, je kunt heerlijk sporten en het personeel is heel vriendelijk en het eten was echt heel goed.

  • 3-Persoonskamers
  • Babybedjes

Veluweuitje.nl

Genieten op de Veluwe

Deze bijzondere accommodatie aan de rand van de Veluwe is geschikt voor gezelschappen van 2 tot 300 personen. Wij beschikken over een veelzijdige keuken, een gezellige bar, sfeervolle zalen, unieke hotelkamers in Finse chalets (met eigen voordeur), 13 tennisbanen, een langlaufcircuit, een grote activiteitenhal (ca. 1500 m2) een ongedwongen en vriendelijk personeel.

Chalethotel en de faciliteiten

Veluwe Uitje is met haar locatie gelegen aan de rand van de Nationaal Park Veluwezoom in de plaats Dieren. Nationaal Park Veluwezoom is een van de grootste aaneengesloten natuurgebieden van Natuurmonumenten. Met zijn uitgestrekte bossen, heidevelden, voormalige stuifzandvlaktes en bijzondere landgoederen is het ook een van de meest afwisselende gebieden. Zomers raakt u betoverd door bloeiende heide. In de herfst is er de geur van gevallen bladeren. 's Winters is het landschap in een diepe winterslaap. Het biedt de mogelijkheid tot het maken van urenlange wandelingen en fietstochten!

Ook vanuit uw hotelkamer kunt u prachtige wandel- en fietstochten maken! U heeft rechtstreeks toegang tot de Veluwezoom, u vindt een poort achter de hotelkamers.

De hotelkamers

Op 60 meter afstand van het hoofdgebouw en restaurant waar 's avonds gezellig gezeten kan worden staan 4 sfeervolle Finse Chalets aan de rand van de Veluwe. In het hoofdgebouw beschikt u over een eigen gedeelte waar u gebruik van kunt maken alleen niet met eigen eten en drinken. Voor de kinderen kan er een speelhoekje worden ingericht.

De chalets zijn onderverdeeld in 4 aparte hotelkamers, elk met een eigen voordeur. Alle kamers zijn voorzien van 3 losse bedden, een badkamer met wastafel, douche en toilet, koffie- en theefaciliteiten, televisie, koelkastje en gratis WiFi.

Honden zijn toegestaan de toeslag hiervoor is € 10,- per hond per nacht.

Restaurant Vale Nieuwe

Voor het diner verwelkomen wij u graag in ons restaurant: ongecompliceerd eten, bereid met topingredienten, geserveerd met een glimlach en voor een schappelijke prijs. Dat is waar wij voor staan! U kunt bij ons terecht voor heerlijke dagschotels en buffetten. Wij hebben tevens een gezellig terras achter ons restaurant.