3=2 WAUW Weekendaanbieding in Twente - 4 Dagen genieten in de Natuur

Deze 3=2 WAUW Weekendaanbieding in Twente is inclusief:

    • 3 Overnachtingen in een 2-persoonskamer
    • 3x uitgebreid ontbijtbuffet
    • 1x een 3-gangen diner
    • Gratis gebruik van de faciliteiten in het wellnesscentrum: de Finse sauna, Turks stoombad, voetenbad, dompelbad en verwarmd binnenzwembad
    • Gratis parkeren
    • Gratis gebruik van Wi-Fi
    • Gratis gebruik van de all weather tennisbanen

    WAUW Prijs: € 127,50 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.
    Exclusief verblijfstoeslag

    Deze aanbieding is geldig met aankomst op vrijdag.

    De prijs van deze 3=2 WAUW Weekendaanbieding in Twente is geldig tot en met 31 december 2018 met uitzondering van de feestdagen.

3=2 WAUW Weekendaanbieding in Twente

Geniet van een lang weekend weg in Twente. 4 dagen ertussenuit in het prachtige Twente en u verblijft 1 nacht helemaal gratis! In de omgeving is er van alles te doen, dus u hoeft zich zeker niet te vervelen. Geniet van de prachtige Zoutfietsroute of bezoek het bruisende centrum van Enschede. Wilt u even een dagje uitrusten in het hotel? Maak gratis gebruik van de heerlijke wellnessfaciliteiten om even helemaal tot rust te komen.

Relaxte faciliteiten

In dit prachtige Resort in Boekelo kunt u genieten van rust en ruimte in een landelijke omgeving. Er zijn 2 all-weather tennisbanen, een verwarmd overdekt zwembad, sauna met Turks stoombad, koud dompelbad, en een luxe beautysalon.

De 76 comfortabele hotelkamers en 2 suites zijn voorzien van een föhn, badkamer met bad en/of douche en toilet, balkon of terras.

In de omgeving zijn er vele wandelroutes en bij het hotel kunt u fietsen huren om van het prachtige Twentse landschap te genieten.

Wij beschikken over een compleet Beauty en Wellnesscentrum met vele behandelcabines (enkele en duo-cabines) voor zowel lichaams- en gelaatsbehandelingen. Tevens beschikken wij over een Finse sauna, Turks stoombad , voetenbad, dompelbad, verwarmd binnenzwembad en solarium.

Restaurant Moods

Het sfeervolle restaurant Moods bevindt zich op de eerste verdieping van het hotel. Hier vindt u tevens het overdekte terras met een prachtig overzicht over het landgoed. Bij het samenstellen van uw ontbijt of lunch kunt u in de sfeervolle open keuken onze keukenbrigade live in actie zien.

De kamers

De kamers zijn o.a. voorzien van een telefoon, televisie, badkamer met bad of douche en toilet en een balkon of terras met zitje. Een overdekte passage verbindt het hotel met het appartementencomplex. Alle hotelkamers en appartementen beschikken over gratis draadloos internet.

De omgeving

    De omgeving rondom Resort Bad Boekelo leent zich uitstekend voor kortere of lange fietstochten. Het hotel heeft meerdere routes beschikbaar en fietsen zijn te huur bij het hotel.

    Twente heeft zoveel te bieden. Kasteeltuinen, avonturenparken, heidevelden, recreatieparken en kabbelende beekjes met nostalgische watermolens laten u de zorg van alle dag even vergeten.

    In de bruisende studentenstad Enschede is het aangenaam winkelen en gezellig toeven op één van de vele terrassen aan de oude markt.

    Door de ligging in de grensstreek zijn cultuur-historisch rijke steden als Ahaus, Steinfurt, en Münster gemakkelijk te bereiken en zeker een bezoek waard.

  • zwemmogelijkheden
  • Familiekamers
  • Mindervalide kamers
  • Bowlingbaan
  • Sauna
  • Beauty Center
  • Zonnebank
  • Speelparadijs
  • Tennisbaan

Temidden van het Twentse coulisselandschap ligt het gastvrije en vriendelijke 4-sterren hotel & appartementen complex. De vele faciliteiten van het hotel bieden u de mogelijkheid uw verblijf op een eigen wijze in te richten. Uitgebreide fiets- en wandelroutes leiden u door het betoverende grensgebied met sprookjesachtige bossen afgewisseld door pittoreske dorpen en oude Saksische boerderijen. Soms lijkt het of de tijd heeft stil gestaan.

Hotelkamers

De kamers zijn modern ingericht in natuurlijke tinten. Alle kamers zijn voorzien van 2 aparte bedden, broekenpers, bureau met laptopaansluiting, minibar, TV, telefoon en een terras of balkon. Een overdekte passage verbindt het hotel met de appartementenvleugel.

Dit hotel is toegankelijk voor mindervaliden. Het gehele hotel is rookvrij en huisdieren zijn niet toegestaan.

Outdoor
Het hotel biedt diverse gratis fiets- en wandelroutes aan waarmee u de prachtige omgeving kunt verkennen.

Tennis
De 2 all-weather tennisbanen, gelegen direct naast het hotel, zijn het gehele jaar bespeelbaar. Tennisrackets en –ballen zijn bij de receptie verkrijgbaar.

Zwembad
Het zwembad is dagelijks geopend van 7.00 uur tot 23.00 uur. Het is ideaal om baantjes te trekken door de minimale diepte van 1,40 m. Het bijbehorende peuterbad is met een diepte van 25 cm uitermate geschikt voor de allerkleinsten. Met uitzondering van schoolvakanties (regio noord) is het zwembad op woensdag- en vrijdagmiddag, tussen 12:30 en 16:00 uur exclusief gereserveerd voor zwemlessen. In het zwembad is badkleding verplicht.

Wellness
Het hotel beschikt over 2 gescheiden sauna faciliteiten elk met Turks stoombad, voetenbad en dompelbad. In het Beauty & Wellness Center kunt u zich lekker laten verwennen met allerhande beauty- en verwenarrangementen. In het Beauty & Wellness Center wordt gebruik gemaakt van de hoogwaardige cosmetische producten van Laboratoires Payot. Indien u gebruik wilt maken van de beauty adviseren wij u tijdig te reserveren. In de sauna en Turks stoombad is gebruik zonder badkleding.

Bowlen
Welkom op de Bowlingbaan in het hotel. Wij bieden u de perfecte gelegenheid voor een sportief en ontspannende activiteit tijdens uw verblijf. Voor bijvoorbeeld een kinderfeestje, personeelsuitje, verjaardagen of gewoon een ochtend/middag/avond gezellig bowlen kunnen wij verschillende arrangementen voor u samenstellen. Het gebruik van de bowlingbanen is voor hotelgasten gratis (één consumptie per persoon verplicht).

Fietsen
Het prachtige Twentse coulisselandschap rondom het hotel leent zich uitstekend voor kortere of lange fietstochten. Het hotel heeft meerdere routes beschikbaar en fietsen zijn te huur bij het hotel voor € 8,50 per fiets per dag (fietsroutes zijn uiteraard gratis beschikbaar).

Kinderen
Onze recreatieruimte biedt faciliteiten als kleurtafels, air hockey, tafeltennis, biljart, etc. Ook is er in de belangrijkste schoolvakantieperiodes een recreatieteam met onze eigen mascotte “Sandty” in het hotel aanwezig, waardoor u uw kinderen met een gerust hart kunt laten spelen terwijl u heerlijk kunt genieten van de overige faciliteiten van het hotel.

Omgeving Twente