Overijssel

9.0
1 Beoordeling

Giethoorn in 2 dagen - Weekendje Overijssel

2 Dagen genieten in Nationaal Park de Weerribben-Wieden. Geniet van deze prachtige omgeving en de pittoreske dorpjes, terwijl u overnacht in Giethoorn of Paasloo. 's avonds een gourmet, barbecue of 3-gangendiner en 's ochtends een heerlijk ontbijt.

8.0
2 Beoordelingen

Romantisch genieten voor Twee in pure luxe!

Wilt u samen met uw geliefde even tijd voor elkaar? Kom dan genieten van dit op en top romantische arrangement. U overnacht in een luxe kamer en geniet samen van een overheerlijk 3-gangen diner. Heeft u zin om heerlijk in de watten te worden gelegd en te genieten op culinair gebied, dan kunt u hier uw geliefde zeker mee verwennen.

Geen beoordelingen

Overnachten in het Winterse Giethoorn

In dit dorp met magie ligt een rustiek en romantisch hotel. Het is hier mooi en vooral in de winter. Bent u klaar voor een perfect verzorgd arrangement? Overnachten in een 2-persoonskamer, genieten van een glas gluhwein of chocolademelk. En wat dacht u van een echt Hollands 3-gangen diner? Vier de winter bij ons!

Geen beoordelingen

Compleet dagje Giethoorn en nachtje weg in een prachtig hotel

Tijdens uw dagje Giethoorn geniet u van een leuke rondvaart inclusief gids en brengt u een bezoekje aan een museum. U overnacht in een luxe 4-sterren hotel op 15 minuten rijden van Giethoorn waar u gebruik kunt maken van het zwembad en de whirpool, wel zo ontspannend na een heerlijk dagje Hollands Venetië.

10.0
1 Beoordeling

Super aanbieding: 3=2 Familieweekend in Giethoorn

Op zoek naar een leuke locatie voor de hele familie? Deze locatie in Giethoorn is perfect voor iedereen! Lekker genieten met de hele familie in een vakantiehuis in Giethoorn en genieten van verschillende activiteiten die geschikt zijn voor jong en oud. Boek nu en profiteer van de 3=2 aanbieding.

9.3
4 Beoordelingen

2-daags Golfarrangement in Twente - Maak kennis met Golf

Heeft u nog nooit golf gespeeld maar wilt u wel graag kennis maken met deze rustgevende sport? Kom heerlijk een balletje slaan of voor het eerst kennis maken met golf. Shortgolf Spielehof Boekelo is een golfbaan voor iedereen! Uiteraard is dit arrangement ook uitermate geschikt voor gevorderden.

Geen beoordelingen

ALL-INCLUSIVE Hotelarrangement in Twente

Geniet van het mooie Twente tijdens dit All-inclusive Hotelarrangement. Lekker genieten van een overnachting, ontbijt en inclusief drank tussen 17:00 en 21:00 (bier, fris, wijn). Maak gebruik van de gratis fiets- en wandelroutes en ontdek Twente!