Vriendinnenarrangement in de Hanzestad Zutphen

Bij dit vriendinnenweekend in Zutphen is inbegrepen:

    • Ontvangst met glas bier of wijn en een broodplankje
    • 2 x overnachting
    • 2 x uitgebreid ontbijtbuffet
    • 1 x heerlijk 2-gangen dinger op de dag van aankomst
    • Gratis gebruik van sauna, fitness en zwembad
    • Informatiepakketje van de omgeving inclusief fiets-en wandelroutes
    • Gratis WiFi
    • Gratis parkeren

Prijs: vanaf € 109 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.

De prijs van dit Vriendinnenweekend in Zutphen is geldig tot en met 31 december 2018 met uitzondering van de feestdagen.

Vriendinnenweekend in de Hanzestad Zutphen

Samen met vriendinnen ertussenuit, lekker bijpraten shoppen en relaxen. Dat kan met dit vriendinnenweekendje weg!

Ontdek Zutphen

Omringd door de Veluwe en de Gelderse Achterhoek is het hotel een oase van rust. Een schitterende fietstocht langs de IJssel brengt u naar het centrum van de Hanzestad Zutphen met haar monumentale panden, uitnodigende terrasjes en originele winkeltjes. Ontdek Zutphen en haar prachtige omgeving op een actieve manier. Via diverse routes kunt u kennismaken met de historie van Hanzestad Zutphen. Ook de fietsroute langs de Berkel is een aanrader. Fiets- en wandelroutes zijn verkrijgbaar bij de receptie. U kunt ook fietsen huren in het hotel.

Het hotel

    Het Resort-Hotel biedt u sfeer, rust, culinaire verwennerij en luxe faciliteiten voor het hele gezin. Sportief baantjes trekken in het binnenzwembad of vertoeven in de fitness, heerlijk ontspannen in de sauna of solarium: het kan allemaal. Tevens beschikt het hotel over 4 binnen tennisbanen, 6 gravel buiten tennisbanen en een all-weather buiten tennisbaan. Ter afwisseling kunt u een potje bowlen op één van de 10 bowlingbanen of een middagje squashen. Er zijn mogelijkheden te over!

    Het luxe hotel in Zutphen beschikt tevens over een heerlijk BBQ-Restaurant waar u kunt aanschuiven om de dag compleet te maken. Voor een snelle lunch of borrel neemt u plaats in de sfeervolle brasserie of in de gezellige bar. Op zonnige dagen is het goed vertoeven op ons buitenterras met prachtig uitzicht op de vijver.

7.8/10 5 reviews

Gina Gijbels

7

Snelle reactie na vragen over het arrangement, prima hotel

E. Kien

7

Leuke stad. Net hotel. Borrel en bites was leuk en het diner en ontbijt waren goed. Voor herhaling vatbaar!

Alles prima vrrzorgd

Prima

De prijs kwaliteitsverhouding was optimaal. Het eten was goed en de bediening vrolijk en vriendelijk. Ik raad het echt aan om te gaan doen. En wie weet kom ik een keer weer terug. Zutphen is ook een erg gezellig stadje.

  • zwemmogelijkheden
  • huisdieren toegestaan
  • fitness
  • Bowlingbaan
  • Sauna
  • Zonnebank
  • Squashbaan
  • Tennisbaan

In het 4-sterren Inntel Hotels Resort Zutphen staat alles in het teken van duurzaamheid en een een gezonde lifestyle. Het hotel biedt een grote verscheidenheid aan sportfaciliteiten onder hetzelfde dak als de 67 hotelkamers en 12 vergaderzalen, zoals in – en outdoor tennisbanen, een multisportcourt, bowlingbanen en squashbanen, zwembad, sauna, Fitnesruimte, meditatieruimte en yogalessen.

Verder beschikt het hotel over een restaurant en brasserie, bar, BBQ voorzieningen, receptie 24 uur, kranten, terras, liften, kluis, zwembad, bowlen, squas, tennisbaan 4 indoor en 7 outdoor tennisbanen, sauna, solarium, yogalessen en massages,wasserij service, stomerij service, internetdiensten, fietsverhuur, schoenpoets. U kunt gratis parkeren bij het hotel.

Ligging

Het hotel bevindt zich aan de rand van Hanzestad Zutphen, vanuit de achtertuin leidt een groen pad u via de uiterwaarden van de Ijssel naar het monumentale centrum van Zutphen. Hierdoor vormt het hotel een fijne uitvalsbasis voor wie de gezelligheid van een pittoreske stad met veel winkeltjes en restaurants wil combineren met sport, rust en ruimte.

Kamers

Het hotel beschikt over 3 type comfortabele kamers. De basic kamer is van alle gemakken voorzien voor een comfortabel verblijf. De kamer is 16m2 en heeft een Tweepersoonsbed of 2 aparte bedden, gratis WiFi, kluisje, flatscreen TV, badkamer met bad/douche combinatie, haardroger, Rookvrij, exclusieve tijdschriften. De comfort kamer is 18m2 en heeft 2 aparte bedden en een extra bed bijplaatsen op de kamer is mogelijk. Gratis koffie- en thee faciliteiten op de kamer. De sfeervolle comfort kamer is ingericht met warme aardetinten en geeft u uitzicht op de tuin. In de kamer ligt een parketvloer, gratis WiFi, kluisje, flatscreen TV, badkamer met bad/douche combinatie, haardroger, Rookvrij, exclusieve tijdschriften. In de comfort-plus kamer geniet u van een serene rust. Deze kamers bieden alle comfort voor ultieme ontspanning. De kamer beschikt over een King size bed, airconditioning en Gratis koffie- en thee faciliteiten op de kamer. In de kamer ligt een parketvloer, gratis WiFi, kluisje, flatscreen TV, badkamer met bad/douche combinatie, haardroger, Rookvrij, exclusieve tijdschriften.