Vriendinnen Shopping Arrangement in hartje Nijmegen

Bij dit Vriendinnen Shopping Arrangement in Nijmegen is inbegrepen:

    • 2 overnachtingen
    • 2x ontbijt
    • 1x een 3-gangen surprise menu
    • 1x glas bubbels met plankje zelf smeren
    • Een Funshopgids
    Prijs: € 99,90 p.p. op basis van een 2-persoonskamer. Exclusief toeristenbelasting € 1,82 p.p.p.n.

    Wilt u 1 nacht verblijven dan is bovengenoemd arrangement ook mogelijk met 1 overnachting, 1 ontbijt en alle andere leuke extra's voor slechts € 74,90 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.

Extra bij te boeken:

    High tea voor 2 personen € 18,50 p.p.
    Extra diner € 24,50 p.p.

    Reserveringen zijn niet mogelijk tijdens de Nijmeegse vierdaagse van zaterdag 13 juli t/m maandag 22 juli 2016.

    De prijzen van dit Vriendinnen Shopping Arrangement in Nijmegen zijn geldig tot en met 31 december 2017.
    De prijs is exclusief € 7,50 reserveringskosten.

Shoppen, genieten, uitgaan!

Verblijf in ons knusse en klassieke 3-sterren hotel in het absolute stadshart van Nijmegen. Geniet van de gastvrijheid die de oudste stad van Nederland u biedt! Aan shoppen geen gebrek met het veelzijdige aanbod winkels. Uitgaan in de vele café's en restaurants en 's avonds nog een gokje wagen in het Holland Casino.

Slapen op de Grote Markt in hartje Nijmegen

Gelegen aan de historische Grote Markt in het absolute stadshart van Nijmegen. Van hieruit liggen winkels, authentieke shops, restaurants, prachtige musea, de stadsschouwburg en concertgebouw de Vereeniging op een steenworp afstand. Evenals de historische parken Valkhof en Kronenburgerpark met hun middeleeuwse kenmerken! Een bezoek aan de St. Stevenskerk met haar indrukwekkende toren is de moeite waard en combineer dat met een stadswandeling zodat u niets van Nijmegen hoeft te missen.

Knus stadshotel

In ons 3-sterren stadshotel verblijft u in een comfortabele tweepersoonskamer voorzien van bad/douche met wastafel en toilet, kabel-TV, radio, telefoon, kluisje en gratis Wifi (vanaf 1 jan). Het retro ontbijtbuffet staat 's morgens voor u klaar in het Grand Café. Daar kunt u de rest van uw uitje ook genieten van koffie met vers gebak, lunch, borrel en diner. Sinds jaren is Atlanta een begrip in Nijmegen bij jong en oud!

Leuke extra's

    Wij zorgen ervoor dat het u aan niets ontbreekt. Culinair gezien door ons "plankje zelf smeren" met een lekker glaasje bubbels, het ontbijtbuffet en een 3 gangen diner. De weg in Nijmegen vindt u zeer eenvoudig door de Funshopgids met plattegrond, leuke tips en een ministadswandeling. En mocht dat gokje u aanspreken krijgt u van ons de toegang tot Holland Casino cadeau!
8.9/10 9 reviews

Gerda Geul

10

Wij hebben een geweldig weekend gehad. Alles was erg goed voor elkaar. Zeer vriendelijke mensen, heerlijk eten en erg gezellig. Zeker voor herhaling vatbaar.

Het hotel heeft een super ligging. Het enige minpunt is dat het personeel niet al te snel is.

Goed hotel, lekker gegeten en een uitgebreid welkom drankje. Echt een aanrader!

Super arrangement. Top locatie in het hart van het heerlijke centrum. Voor ons ideale plek om met 7 dames een weekend door te brengen. Parkeren in de buurt voor weinig geld. Nijmegen gezellige stad, lekker kunnen winkelen. Diner was niet bijzonder en kamer ook wat gedateerd, maar prijs kwaliteit/verhouding is prima. Kortom een aanrader !

Een gezellige 3-daagse beleefd, veel gewinkeld, lekker ge-eten! Het hotel is prima, vriendelijk personeel, nette kamers, ideale ligging (op de markt) het was TOP!!!

Super Hotel, alles goed geregeld. Niet te duur, en een gezellige stad. Jammer van het enkel glas op de kamers, hierdoor hoorde je veel lawaai op straat.

Brenda Kotte

10

het vriendinnen shopping arrangement is echt een aanrader. wij waren met 4 meiden van 24/25 jaar. Het hotel is netjes en schoon wel wat aan de oude kant. (bad kamers zijn wel vernieuwd) Ligging van het hotel is perfect. midden in het centrum. Parkeer garage, winkels, cafétjes en kroegjes op loop afstand. Personeel was erg vriendelijk en het verrassingsmenu is ons goed bevallen.

christel maes

Hebben een superweekend gehad. Heel gezellig hotel en superlekker gegeten! Iedereen heel vriendelijk. En nooit gedacht dat Nijmegen zo veel winkels had!!!

10

Het was een heerlijk, goed verzorgd arrangement op een geweldige plek midden in Nijmegen.

Dit Hotel-Grand Café is een begrip in Nijmegen. Sinds jaar en dag komen gasten uit de directe omgeving soms bijna dagelijks terug voor hun versnapering. Met name in de ochtend kan gesproken worden van een vaste clientèle. Maar ook zakelijke lunchgasten laten regelmatig hun gezicht zien.

Reeds decennia lang is het niet meer weg te denken uit de Nijmeegse binnenstad.

Een sfeervol knus Grand Café bevindt zich op de begane grond en 1e etage. Dagelijks vanaf 8.00 uur geopend voor ontbijt, lunch en diner. Natuurlijk bent u ook van harte welkom voor een kopje koffie met gebak ofeen gezellige borrel! De gemoedelijke ruimte op de 1e etage leent zich ook uitstekend voor grotere gezelschappen tot max. 70 personen.

Het hotel beschikt over 17 kamers (waarvan 5 singles) met allen een eigen badkamer met bad/douche en toilet. Verder natuurlijk TV, radio, telefoon en gratis Wifi. De meeste kamers zijn per lift bereikbaar.

Ligging

Dit Hotel-Grand Café is schitterend gelegen in het historische stadshart en het absolute middelpunt van Nijmegen, omringd door vele gezellige winkels, cafés en restaurants. Vanuit het Hotel-Grand Café kijkt u uit over de grote Markt met het prachtige historische Waaggebouw. Op loopafstand bevinden zich o.a. het Holland Casino, Concertgebouw de Vereeniging, de Stads-schouwburg en diverse bioscopen.

Naast de bruisende binnenstad met al haar uitgaansmogelijkheden ligt Nijmegen tussen de schitterende natuur van de Ooijpolder en aan de andere kant het land van Maas en Waal. Fietsers en wandelaars kunnen hier hun hart ophalen! Of we de oudste stad van Nederland zijn blijft een eeuwige discussie, duidelijk is wel dat de bourgondische invloeden vanuit het zuiden Nijmegen hebben bereikt in de jaren.

Hotelveiling.nl kan bij uw reservering een annuleringsverzekering afsluiten tegen een speciale prijs. U heeft al een verzekering afgesloten vanaf € 1,55 p.p. zodat u zonder zorgen ook in Nederland op reis kunt. Als u definitief reserveert ontvangt u van Hotelidee een bevestiging met daarin tevens verdere informatie over hoe u de annuleringsverzekering af kunt sluiten. Uiteraard kan de reserveringsmedewerker u hier ook over informeren en eventuele vragen beantwoorden.

Uiteraard kunt u uw reservering wijzigen. Neemt u dan contact op met onze reserveringsmedewerkers op 088-5405815. Zij zullen de wijzigingen met u doornemen en deze doorgeven.

Ja zeker! Bij Hotelveiling.nl krijgt u punten voor uw reservering die u in kunt leveren voor leuke cadeautjes. Van boeken en cd's tot een picknickmand of WII spel. U krijgt de punten toegekend op het moment nadat u van uw uitje heeft genoten. Maakt u een volgende reservering dan tellen we die punten er gewoon bij op. Zo kunt u sparen voor fantastische cadeaus.