Fietsarrangement in Limburg - 2 dagen heerlijk genieten

Dit 2-daagse Fietsarrangement is inclusief:

    • Fietsroutes in de omgeving
    • Een 3-gangen keuze menu in restaurant De Meinweg
    • 1 Overnachting in een luxe 2-persoonskamer
    • Uitgebreid ontbijtbuffet
    • Fietshuur voor 1 dag

Prijs: € 92,00 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.
U kunt uw eigen vertrouwde fiets meenemen en hier achter slot en grendel stallen. Geen zin in gesleep? Wij verhuren ook E-bikes à € 22,50 per fiets, per dag. Een picknickrugzak mee voor onderweg à € 9,50 per persoon, per dag.

Toeslagen

    • € 2,00 toeristenbelasting per persoon per nacht.
    • Terras toeslag in de maanden maart tot en met oktober € 17,50
    • € 30 voor een 1-persoonskamer

Eventueel:

    • € 40 per suite per overnachting (suite zonder terras mogelijk op aanvraag)
    • € 10,00 per verblijf voor een babybed voor kinderen t/m 2 jaar op de kamer van de ouders
    • € 15,00 per kind, per nacht inclusief ontbijt voor kinderen 3 t/m 12 jaar die bij de ouders op de kamer verblijven.
    • € 8,50 voor een hond per nacht.

De prijs van dit Fietsarrangement in Midden-Limburg is geldig tot en met 31 december 2018 met uitzondering van de feestdagen.

De prijs is exclusief € 7,50 reserveringskosten.

Fietsen vanuit Natuurpark De Meinweg

Met dit fietsarrangement kunt u genieten in Nationaal Park de Meinweg en het Roerdal. De prachtige natuur is adembenemend en Roermond met zijn mooie Maasplassen ligt op slechts 15 kilometer. Kom ook 2 dagen heerlijk fietsen en ontspannen in Midden Limburg.

Een hotel met compleet comfort - eigen wellness en een activity club

    Elk van de 4 sterren staat voor compleet comfort, fantastische faciliteiten, culinaire zaligheden van ons restaurant en dit alles in een adembenemende, mooie omgeving.

    Het hotel ligt midden in het unieke Nationaal Park de Meinweg, een wandel- en fietsgebied bij uitstek. Ook de indoor-faciliteiten bieden u optimale ontspanningsmogelijkheden. Een binnenzwembad met saunalandschap, beautysalons, een professionele fitnessruimte en solaria. Alle ingrediënten zijn dus aanwezig om alles eens lekker los te laten en te verzinken in het zalige van niets doen.

    Wilt u ook buiten actief bezig zijn? We hebben een eigen Activity Club. Handboogschieten, nordic walking, mountainbiking en fietstochten behoren o.a. tot de mogelijkheden.

De kamers

Ons hotel beschikt over 80 hotelkamers, allen ingericht met oog voor detail. Minibar, badkamer met bad en/of douche, T.V., safe, schrijftafel en een broekenpers behoren tot de standaarduitrusting.

Wilt u nog meer luxe?
Wat dacht u van onze 6 suites? Voorzien van een kingsize bed, overdekt balkon, minibar, badkamer met whirlpool en aparte douche, zithoek en een aparte toiletruimte.

Restaurant

Uiteraard wisselt de restaurantkaart met de seizoenen mee. Asperges en wild zijn voor onze vaste gasten bekende items.

Ontdek de fantastische omgeving van het hotel en Nationaal Natuurpark De Meinweg door middel van ons fietsarrangement.

8.3/10 4 reviews

MJ Bodelier

10

Onze groep is heel goed ontvangen, mooi hotel, zeer nette kamers, goed gegeten en zeer vriendelijk personeel. De omgeving is ook prachtig.We hebben het heel erg naar onze zin gehad, denk dat dat ook wel te merken was.

Keurig hotel met vriendelijk personeel. Uitstekende keuken. Wat verwarring over de prijs van het diner dat hoorde bij het arragement moest bijbetalen.

Bea van Erp

We hebben genoten van het verblijf in het Boshotel. Het eten was meer dan prima. De omgeving van Vlodrop is een prima omgeving om te recreeen met de fiets, wandelend, nordic walking, golven etv. We hebben ons helemaal kunnen ontspannen, zelfs toen het weer even wat minder was.

R. Spronk

7

7,5

  • zwemmogelijkheden
  • huisdieren toegestaan
  • fitness
  • Familiekamers
  • Mindervalide kamers
  • Babybedjes
  • Sauna
  • Stoomcabine
  • Beauty Center
  • Zonnebank
  • Golfbaan
  • Squashbaan
  • Speelparadijs

Bos-hotel.nl

U zoekt een rustgevende en inspirerende omgeving? Wilt u daarbij genieten van al die faciliteiten die uw verblijf veraangenamen? Bij ons vindt u dit allemaal! Elk van onze 4 sterren staat voor compleet comfort, fantastische faciliteiten, culinaire zaligheden van ons restaurant en dit alles in een adembenemend, mooie omgeving.

Het hotel

Ons hotel beschikt over 80 hotelkamers waarvan 16 suites, allen ingericht met oog voor detail. Minibar, badkamer met bad en/of douche, T.V., safe, schrijftafel en koffie en theezet faciliteiten behoren tot de standaarduitrusting.

Wilt u nog meer luxe? Wat dacht u van onze 6 suites? Voorzien van een kingsize bed, overdekt balkon, minibar, badkamer met whirlpool en aparte douche, zithoek en een aparte toiletruimte.

Ook onze indoor-faciliteiten bieden u optimale ontspanningsmogelijkheden. Een binnenzwembad, jacuzzi, kinderbad, zwembadsauna, saunalandschap met buitensauna, beautysalons, squashbanen, een professionele fitnessruimte en solariums. Alle ingrediënten zijn dus aanwezig om alles eens lekker los te laten en te verzinken in het zalige van niets doen.

Restaurant
Uiteraard wisselt onze restaurantkaart met de seizoenen mee. Asperges, wild en zelfs stamppot zijn voor onze vaste gasten bekende items.

Kids en Family

Kinderen op de kamer van de ouders.
Een babybedje voor kinderen van 0 t/m 2 jaar vragen we € 10,00 per verblijf.
Een extra bed voor kinderen van 3 t/m 12 jaar bedragen de kosten € 15,00 per nacht, inclusief ontbijt.
Voor personen van 13 jaar en ouder zijn de kosten € 45,00 per nacht, inclusief ontbijt.
Kinder Speelkamer
Wij beschikken over een binnenspeeltuin voor kinderen van alle leeftijden. Wij hebben fantastisch klimtoestel, een X-box, disney-computers, lachspiegels, grote legoblokken voor jong en oud.

Verder kunnen er films gekeken worden zittend op boomstam-poefen.
Deze speelruimte is een prachtig vermaak voor kinderen vóór, tijdens en na het diner of gewoon tussendoor.

Begeleiding / oppas
Er kan begeleiding/oppas geregeld worden. De kosten hiervoor zijn afhankelijk van de tijdsduur.
(Op aanvraag)

Bos-hotel.nl ligt midden in het unieke Nationaal Park de Meinweg, een wandel- en fietsgebied bij uitstek.

Hotelveiling.nl kan bij uw reservering een annuleringsverzekering afsluiten tegen een speciale prijs. U heeft al een verzekering afgesloten vanaf € 1,55 p.p. zodat u zonder zorgen ook in Nederland op reis kunt. Als u definitief reserveert ontvangt u van Hotelidee een bevestiging met daarin tevens verdere informatie over hoe u de annuleringsverzekering af kunt sluiten. Uiteraard kan de reserveringsmedewerker u hier ook over informeren en eventuele vragen beantwoorden.

Ja zeker! Bij Hotelveiling.nl krijgt u punten voor uw reservering die u in kunt leveren voor leuke cadeautjes. Van boeken en cd's tot een picknickmand of WII spel. U krijgt de punten toegekend op het moment nadat u van uw uitje heeft genoten. Maakt u een volgende reservering dan tellen we die punten er gewoon bij op. Zo kunt u sparen voor fantastische cadeaus.