Culinair Arrangement op een Chateau in Noord-Limburg

Dit 2-daagse Culinair Arrangement is inclusief:

  • 1 Overnachting in een Comfort kamer
  • 1x Een heerlijk 4-gangen diner op de dag van aankomst
  • 1x Een ontbijtbuffet
  • Fiets- en wandel routes
  • Prijzen: vanaf € 109,- p.p. op basis van een 2-persoons Comfort kamer.

    Toeslagen

  • 1-persoonskamer 75%
  • Deluxe of kasteelkamer € 20,00 per kamer per nacht
  • Kunstkamer of suite € 50,00 per kamer per nacht
  • Verblijfsbijdrage € 2,50 per persoon per nacht

  • De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2017 met uitzondering van de feestdagen.
    De prijs is exclusief € 7,50 reserveringskosten.

    Waar alléén genieten geen kunst is!Sandton Château de Raay is een uniek, geheel gerestaureerd kasteelhotel waarin luxe, ambiance en kunst centraal staan. Het 13ha groot landgoed was sinds 1236 bewoond door adellijke families. Van 1937 tot 1999 diende het prachtige landgoed als klooster voor de nonnen.

    Na een ingrijpende renovatie van 4 jaar opende Sandton Château de Raay in 2005 haar poorten.

    Eten & Drinken

      Restaurant "De Wintertuin"Restaurant "De Wintertuin" is gelegen op de voormalige binnenplaats van het kasteel. Het restaurant bevindt zich in de indrukwekkende en gelijknamige glazen wintertuin die de twee bijgebouwen met de kasteeltoren verbindt.Exquise eten, de Limburgse keuken op topniveau. In het luxe restaurant voert chef-kok Dylan van Hirtum op topniveau de regie in zijn internationale keuken. In zijn prachtige keuken zijn op aanvraag speciale diners en kookavonden mogelijk aan de Chefs Table.

      De Wijnbar In de gewelven onder het kasteel bevindt zich de Wijnbar. Deze intieme en gezellige ruimte is de ideale locatie om een aperitief te nuttigen of te genieten van een goed glas wijn. Tevens organiseren wij hier voor groepen wijnproeverijen.

      Terras Na een heerlijke fietstocht of wandeling door het adembenemende landschap van Peel en Maas kunt u op ons geheel beschutte terras aan de vijver in het zonnetje genieten van een lekker glaasje wijn, een heerlijk hapje of een culinair diner.

      High Tea
      Iedere dag serveren wij van 13.00 tot 16.00 uur een uitgebreide high tea. U wordt verwend met een ruime selectie luxe theesoorten gecombineerd met tal van zoete lekkernijen en smakelijke hartige hapjes. De prijs is € 21,50 per persoon.

    Het hotel
    De tot in nieuwe staat gerestaureerde hotelkamers zijn sfeervol, puur en zeer luxe ingericht. De ruime badkamers zijn voor hotelbegrippen zeer stijlvol. Met de artistieke inbreng van het Art Center de Raay zijn de 50 luxe hotelkamers met prachtige kunst ingericht. Een aantal kamers is zelfs tot in de details ontworpen en uitgevoerd door befaamde kunstenaars. Dit hotel is toegankelijk voor mindervaliden.

    Landgoed
    Het 13ha groot landgoed is idyllisch gelegen. Met een lange oprijlaan, een eigen stuk bos, vijverpartijen, mooie terrassen en tuinen met bijzondere tuinkunst krijgt u meteen een rijk gevoel.

    Art Center de Raay
    In de Oranjerie van Chateau de Raay bevindt zich Art Center de Raay. Het vormt een inspirerende ontmoetingsplaats voor de kunst- en zakenwereld en voor eenieder die wil genieten van kunst in een mooie omgeving.

    Art Center de Raay biedt naast originele kunstwerken ook zeefdrukken, bijzondere kunstboeken, kunstkaarten, sieraden, tassen en accessoires te koop of te huur aan.

    Naast het bezichtigen, genieten en kopen van kunst kan men ook zelf met vrienden, familie of bedrijfsmatig kunst creëren in de vorm van workshops. Alle workshops worden op afspraak gegeven.
    8.4/10 7 reviews

    Heerlijk gegeten, mooie kamer, heel goed bevallen!

    Heerlijk verblijf, prima kamer, heerlijk eten. Paar tips: - twee zakjes badzout had fijn geweest - bij eten werd ons vooraf gevraagd of we friet erbij wilden. Toen we naar alternatief vroegen werd salade vermeld. Hierdoor kregen wij de indruk dat het hoofdgerecht alleen vlees zou zijn. Het bleek echter een compleet gerecht te zijn. De friet was teveel voor ons en deed ook wat afbreuk aan de smaak van het hoofdgerecht. Beter is om de gasten erbij te vertellen dat hoofdgerecht compleet is maar dat sommige gasten graag friet erbij willen en of dat dan ook wenselijk is. Vooral omdat achteraf ook bleek dat de friet apart betaald moest worden. Ook het toetje vond ik zelf te groot en te machtig (druiventiramisu), had wat kleiner moeten zijn. Ik heb dit cadeau gekregen van mijn man en verder een heerlijk verblijf gehad.

    7

    Een fijn arrangement Aardige bediening! Kamer 39 is niet heel erg aan te bevelen in verband met de trap treden in de kamer die in het donker een obstakel zijn als je vanuit je bed naar het toilet wil.

    Dorien Tessels

    Een prachtig arrangement. Heerlijk gegeten. Het wijnarrangement is een aanrader. Klantvriendelijk.

    10

    Wij waren met 4 personen en vonden het heerlijk daar. Hele aardige mensen allemaal. Kamer en kasteel waren prachtig. Het ligt in een hele mooie omgeving. Ze hebben een heel mooi terras. Heerlijk eten en heerlijke wijn. 's Ochtends weer een heel goed ontbijt. Wij vonden het super.

    Buitengewoon vriendelijke bejegening, prima gerechten. Een feestelijke avond. Dank

    Uitstekend hotel met prettige bediening en mooie kamer (suite). Mooie omgeving. Diner uitstekend. Ontbijt idem. Voor herhaling vatbaar

    Een uniek, geheel gerestaureerd kasteelhotel waarin luxe, ambiance en kunst centraal staan. Na een ingrijpende renovatie van vier jaar opende het hotel in 2005 haar poorten.

    Eten & Drinken

    Restaurant "De Wintertuin"
    Het restaurant is gelegen op de voormalige binnenplaats van het kasteel. Het restaurant bevindt zich in de indrukwekkende en gelijknamige glazen wintertuin die de twee bijgebouwen met de kasteeltoren verbindt.
    Exquise eten, de Limburgse keuken op topniveau. In het luxe restaurant voert chef-kok Dylan van Hirtum op topniveau de regie in zijn internationale keuken.

    Wijnbar
    In de gewelven onder het kasteel bevindt zich de sfeervolle Wijnbar. Deze intieme en gezellige ruimte is de ideale locatie om een aperitief te nuttigen of te genieten van een goed glas wijn.

    Terras
    Genieten van een lekker drankje kunt u perfect op ons geheel beschutte terras aan de vijver in het zonnetje doen.

    High Tea (enkel op reservering)
    Iedere dag serveren wij van 13.00 tot 15.30 uur een uitgebreide High Tea. U wordt verwend met een ruime selectie luxe theesoorten gecombineerd met tal van zoete lekkernijen en smakelijke hartige hapjes.

    Hotel
    De in nieuwe staat gerestaureerde hotelkamers zijn sfeervol, puur en zeer luxe ingericht. De ruime badkamers zijn voor hotelbegrippen zeer stijlvol. De kamers zijn door inbreng van het Art Center de Raay met prachtige kunst ingericht. Een aantal kamers is zelfs tot in de details ontworpen en uitgevoerd door befaamde kunstenaars.
    Dit hotel is toegankelijk voor mindervaliden.
    Het gehele hotel is rookvrij en huisdieren zijn niet toegestaan.

    Andere faciliteiten

    • Wellness (inroom treatments)

    • Wifi in gehele hotel

    • 9 meetingrooms

    • Lounge

    • Restaurant

    • Private dining rooms

    • Wijnbar

    • Terras

    • Officiële trouwlocatie

    • Art Center De Raay

    • Gratis parkeergelegenheid op eigen terrein

    Het hotel bevindt zich in een mooie bosrijke omgeving waar u helemaal tot rust kunt komen. Door de unieke ligging, vlakbij de afslag 14 aan de A73 is dit schitterende hotel een prima uitvalbasis voor uw (werk)bezoeken aan de regio's Venlo, Eindhoven, Roermond, Maastricht en zelfs Düsseldorf, Duisburg en Mönchen-Gladbach.

    Limburg is de bakermat van het fietsknooppuntensysteem.

    Baarlo en omgeving kennen vele bezienswaardigheden waaronder Limburgs Museum, Kasteeltuinen Arcen, Thermaal bad Arcen, Designer Outlet Center en verschillende golfclubs.

    Hotelveiling.nl kan bij uw reservering een annuleringsverzekering afsluiten tegen een speciale prijs. U heeft al een verzekering afgesloten vanaf € 1,55 p.p. zodat u zonder zorgen ook in Nederland op reis kunt. Als u definitief reserveert ontvangt u van Hotelidee een bevestiging met daarin tevens verdere informatie over hoe u de annuleringsverzekering af kunt sluiten. Uiteraard kan de reserveringsmedewerker u hier ook over informeren en eventuele vragen beantwoorden.

    Uiteraard kunt u uw reservering wijzigen. Neemt u dan contact op met onze reserveringsmedewerkers op 088-5405815. Zij zullen de wijzigingen met u doornemen en deze doorgeven.

    Ja zeker! Bij Hotelveiling.nl krijgt u punten voor uw reservering die u in kunt leveren voor leuke cadeautjes. Van boeken en cd's tot een picknickmand of WII spel. U krijgt de punten toegekend op het moment nadat u van uw uitje heeft genoten. Maakt u een volgende reservering dan tellen we die punten er gewoon bij op. Zo kunt u sparen voor fantastische cadeaus.