Gelderse Vallei

Geen beoordelingen

3=2 Fietsarrangement op de Veluwe - Ontdek de Veluwe op de Fiets

Ga er lekker op uit op de Veluwe. Lekker een weekendje genieten van de prachtige omgeving die de Veluwe te bieden heeft. Met dit arrangement heeft u 2 dagen de beschikking tot een fiets, dus dé uitgelezen kans om de Veluwe te ontdekken op de fiets. Geniet ook van een heerlijk diner in het restaurant en verblijf in een prachtige hotelkamer op ons park.