Gelderland

Geen beoordelingen

2=1 Burgers Zoo familieweekend aanbieding op de Veluwe

Gezellig met het hele gezin genieten van een weekendje weg op de Veluwe. Tijdens dit weekend kunt u genieten van een dagje Burgers Zoo en leuke activiteiten bij ons op het park. U gaat lekker eten in ons restaurant, slapen in hotelchalets en genieten van een heerlijk ontbijtbuffet. U geniet nu SUPER voordelig van dit Burgers Zoo familie arrangement met onze speciale 2=1 aanbieding. U betaald 1 nacht en de 2de krijgt u er GRATIS bij!

Geen beoordelingen

Overnachting bij onze partner

De ligging en het karakter van deze prachtig verbouwde boerderij maken het geheel tot een waar lustoord voor diegenen die in een historisch object er even helemaal uit willen zijn, met een fabuleus uitzicht op de Montferlandse bossen.