Gelderland

8.5
2 Beoordelingen

2=1 Burgers Zoo familieweekend aanbieding op de Veluwe

Gezellig met het hele gezin genieten van een weekendje weg op de Veluwe. Tijdens dit weekend kunt u genieten van een dagje Burgers Zoo en leuke activiteiten op het park doen. Geniet van een diner in het restaurant, u slaapt in een hotelchalet en geniet van een heerlijk ontbijtbuffet. Profiteer van deze SUPER voordelige Burgers Zoo familie aanbieding, de speciale 2=1 aanbieding. U betaalt 1 nacht en de 2e krijgt u er GRATIS bij!

Geen beoordelingen

2-daags Wild Arrangement - Culinair Wild-diner

Liefhebbers van wild weten het allang: met een bezoekje aan de Achterhoek doe je je smaakpapillen een groot plezier. Ook de keukenbrigade van de Villa weet hoe ze wild uit eigen streek het beste tot haar recht laat komen. Van half oktober tot eind januari vind je weer talloze smakelijke en bijzondere wildgerechten op het menu. Lekker blijven slapen na uitgebreid tafelen? Boek ons wildarrangement!

Geen beoordelingen

Overnachting bij onze partner

De ligging en het karakter van deze prachtig verbouwde boerderij maken het geheel tot een waar lustoord voor diegenen die in een historisch object er even helemaal uit willen zijn, met een fabuleus uitzicht op de Montferlandse bossen.

9.0
1 Beoordeling

Nachtje weg met het hele gezin op de Veluwe

Bij dit nachtje weg arrangement hoeven de kinderen zich geen moment te vervelen. Er kan gekozen worden uit diverse activiteiten zoals tennissen, langlaufen, kano of waterfietsen, wandelen, skeeleren, naar de mega grote speeltuin, tafeltennissen of GPS schatzoeken. 's Avonds kunt u genieten van een 3 gangen diner in het restaurant naast de hotelchalets.